Wpis z mikrobloga

#praca #damprace #warszawa #java #softwaredevelopment

Junior/Mid/Senior Java Developer (tworzenie Data Service Layer)
Kontrakt na 6 miesięcy + przedłużenie
Stawka: od 750 zł/dzień na B2B
Inne: używane microservices architecture

Wymagania:
jeżeli któreś z poniższych oznaczeń nie jest Ci obce i masz w nim doświadczenie zawodowe, śmiało aplikuj (ʘʘ):
JVM (Scala / Java):
Akka, Spring Boot, Spring, JSP, EJB, J2EE, Servlets, Struts
Kafka, Tibco EMS, RabbitMQ
Gemfire, Hazlecast
REST, SOAP, Swagger / OpenAPI

Apache Spark, Storm, Samza, Flink
NoSQL (HDFS, Hbase, Neo4J, Cassandra, MongoDB)
JSON, XML, RDF
RDBMS (Oracle)

Docker, Pivotal Cloud Foundry, Kubernetes, OpenShift, Mesos
CI / CD - Git, BitBucket, TeamCity, Artifactory, Jira
TDD, BDD, Ogórek, Selen, FluentLenium, Junit

Wymagane wykształcenie kierunkowe (science, computers, information technology or engineering) - fakultatywne
oraz znajomość j. angielskigo na poziomie co najmniej B2 - obligatoryjne

Wybaczcie wszelkie błedy lub niedociągnięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 28
@szwe: Nie no, spokojnie, nie tłumaczyłabym programów na polski, bo to bez sensu. Widziałam to, ale myślałam że to taki program. Chyba się wrócę z komentarzem do źródła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Haha, ale rozśmieszyło mnie to :D
@szwe: Ale fakultatywne, fakultatywnie to polskie słowo - tutaj nie rozumiem Twojego zażenowania. Widać mało go używasz. I dlatego nic nigdy nikomu nie porponujesz, bo kierujesz się opinią innych - ojej! bo jeszcze mnie skrytykują.
@szwe: I to jest odpowiednia sytuacja - stawiane wymagania mogą być fakultatywne albo obligatoryjne. Chyba tłumaczyć różnic Ci nie muszę. A może jednak..?

Skoro nie rozumiesz, to po co się udzielasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co wnosi Twój komentarz oprócz: ja bym się wstydził, po co pisać to tak, nie można inaczej? Nie wnosi zupełnie nic. Pusta krytyka aby tylko coś napisać. W mojej opinii nie nauczyłeś