Wpis z mikrobloga

Wyzwanie dowakacyjne 13.07- 26.08.2018

...::: DZIEŃ 22 :::..

Wczorajszy dzień był dość specyficzny.

Z rozciąganie zrobiłem wieczorem przed spaniem. Rozciągałem przede wszystkim płaszczkowate i piszczelowe przednie (tak mi się wydaje, że to te) i zauważyłem, że zdecydowanie niżej zejdę prawym kolanem. Prawdopodobnie to przez skręcenie stawu skokowego w zeszłym roku w marcu. W każdym razie nie poddaje się i staram sie schodzić coraz niżej (rozciągam je, zeby poprawic mobilnosc stawu skokowego i móc zejść niżej na przysiadzie). #rozciaganie

Przeczytałem przed spaniem też trochę więcej niż zwykle książki (chyba cały jeden rozdział na temat myślenia o pieniądzach - bardzo ciekawy zresztą).

Reklamy klikam jednak w pracy, nie zapominam, jest dużo wygodniej. Czas planka lepiej poświęcić na czytanie książki.

Dziś pewnie znów zrobię trening o 23:00, bo znowu remont. Jutro wesele i dzień dyspenzy. Mimo wszystko postaram się zachować W MIARĘ JAKO TAKI UMIAR ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Fit6- tu już było nieco gorzej, a dlaczego ... W lodówce prócz masła nic dla mnie nie ma ... większość rzeczy z niej jest niedozwolona w 1 miesiącu. Była kolacja, na stole pełno różnych szynek, serów itp, a główne danie na kolacje to... PARÓWKI. Więc stwierdziłem- węglowodanów tam niby nie ma.... to zjem. I szczerze żałuję tej decyzji. Ja nei wiem jak można jeść taki syf. Po takim czasie niejedzenia nieprzetworzonego żarcia czuć ogromną różnicę jedząc właśnie wędliny czy parówki.
Jak widać musiałem się na sobie przekonać, że nie warto :)

Dziś z rana plank zrobiony elegancko wraz z czytaniem książki, nawet się skupiłem na treści. To chyba kwestia zmuszenia sie do koncentracji. Jak chce to potrafie jak wiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łóżko pięknie zaścielone (a raczej materac, bo nie zdążyłem jeszcze skręcić w czasie remontu generalnego).

Jedzenie to pieczona szynka wieprzowa z marchwią i pomidorami.

Plank: wersja wszystkich ćwiczeń z apki- 3:30

W związku z tym, że robie teraz ćwiczenia z apki zmieniam jednak podejście do tego treningu. Gdy dojdę do 5 min będę go modyfikował i po prostu utrudniał zamiast dodawać obciążenie. Ułatwi to zdecydowanie mi życie. (kładzenie sobie 10kg na plecy leżąc na brzuchu jest dość problematyczne i niewygodne). Znalazłem też inne apki gdzie jest większa różnorodność ćwiczeń, więc jak zakończę ten "poziom trudności" przejdę do następnej apki.

Trochę przydługawo, więc gratulacje jeśli przeczytałeś moje wypociny! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Każdy dzień jest wspaniały- wystarczy sobie to po prostu codziennie powiedzieć ( ͟ʖ) A dzisiejszy jest wyjątkowy!!
---------------------------------------------------------------------------

Dodawane w każdym wpisie (nie trzeba czytać)

ZASADY:
1. Rano po obudzeniu 5 min czytanie książki.
2. Codziennie z rana plank +5s+ reklamy futurenet
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Codziennie wieczorem książka przed snem.
5. Min 3x aktywnosc fizyczna.
6. Przestrzeganie fit6
7. Zażywanie supli.
8. Zero alkoholu.
9. Rano po obudzeniu szklanka wody.
10. Rano rozciąganie w czasie czytania po wykonanym planku.

Tło motywacyjne:
Przytyłem nieco, lubię widzieć swoje mięśnie brzucha :)
Chcę lepiej wyglądać, lepiej się czuć. Czas do wyjazdu na wakacje wydaje się idealny, choć to tylko miesiąc, ale myślę, że wprowadzę sobie po prostu odpowiednie nawyki i to już zostanie.
Mam problemy z motywacją, więc próbuję różnych sposobów na poprawę swojego życia.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać razem z fotkami przed i po.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

Wołam @heavybreathing
#zysrobiforme #gzresrobiforme #motywacja #detoks #silownia #samodoskonalenie #wyzwanie #fit6 #plank #wyzwanie #wyzwanieplank
Cieslus - Wyzwanie dowakacyjne 13.07- 26.08.2018

...::: DZIEŃ 22 :::..

Wczorajs...

źródło: comment_NRTWWpUsZ7BdMqZUWBnqpKsrG24CRd5L.jpg

Pobierz
  • 2