Wpis z mikrobloga

  • 1
@gnomos no tak auto z 2017 z 40k przebiegu to stary strasznie, szczególnie wziąwszy pod uwagę statystyczny samochód na naszych drogach. Ponadto to nie moje auto, a zastępczy służbowy mojego różowego. Raczej bym się nie zdecydował na takie auto choćby ze względu na zasięg.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kiedys_Mialem_Fejm ja rozumiem zbiornik 40l, ale w Fiacie 500 lub innym aucie miejskim, gdzie te kilometry nie lecą tak szybko. Ale tu mamy samochód, który raczej nie jest przewidziany tylko na miasto i uważam że zasięg powinien wynosić min. 600km, optymalnie 800.
  • Odpowiedz
  • 1
@gnomos tu chodzi o to że modelowo jest to nowe auto. 40k rocznie to normalny przebieg jak na służbowy samochód, który jeździ na trasy.
Prywatnym autem też robi się ok 20-30k rocznie, no chyba że ktoś bardzo mało jeździ.
  • Odpowiedz
@MightyUser: no dobra pomijając już ten przebieg, to tam jest 47 litrowy bak. Wszystkie raporty spalania w necie i testy podają spalanie na poziomie 7l w cyklu mieszanym a to daje zasięg 700km. Jeśli pali Ci średnio 10 to albo go nie oszczędzasz albo coś jest nie tak.
  • Odpowiedz
@MightyUser: potwierdzam. Mamy 3 takie Vitarki, cudów nie ma, to nie sa auta na trase!
U nas jezdza po miejscu i zwykle wystarcza na 2-3 dni, jeden tankuje nawet co tydzien.
Mam wieksza butle LPG u mnie prywatnie.
Niestety, za to sie placi wlasnie tak malo.
Japonczycy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz