Wpis z mikrobloga

rykłem jak to przeczytałem a jest szósta rano, najpierw ct przyznaje że jawne interesowanie się kononem to jest siara, a potem pisze ten drugi komentarz że pracuje w branży filmowej xDDD
albo ct ma syndrom navy seala z pasty w której może mnie zabić na 100 różnych sposobów i to bez użycia broni, albo nie ma bladego pojęcia jak dobrze się wszyscy znają w światku produkcji filmowej i serio w niej pracuje. wystarczy że jedna osoba z branży pozna cię po głosie (a to nie jest za trudne, bo jest dość charakterystyczny) i wszystkie ważne osoby gdy będą potrzebowały to łatwo się o tym dowiedzą. jak ktoś potrzebuje żywego przykładu to polecam axelio i jego ostatnią wizytę w studio telewizyjnym.
więc albo masz ten sam problem co bemben gadający o pokrewieństwie z piłsudskim, albo zaraz zostaniesz #!$%@? ze stanowiska przez kogoś, kto chętnie by usiadł na twoim krzesełku, i to prędko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CALE_TE_TalkShow
#kononowicz #caletetalkshow
Pobierz s.....0 - rykłem jak to przeczytałem a jest szósta rano, najpierw ct przyznaje że jaw...
źródło: comment_1yYsEgulVDH4703ZHJT3ecoHUQXoKN3X.jpg
  • 108
@papciu: mirek jestem, miło mi ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio to ja nie jestem nikim szczególnym, napisałem posta by pocisnąć bekę z ct, a tu nagle jaok wbija i zaczyna ze mną gadać, ja nawet nie wiedziałem że to on, bo nie oglądam pyty. no i jaok napisał co napisał i mamy aferę.
@swietegokorzonki10: @Darth_Menelious: Tak na logikę. Co nas obchodzi co jakiś Jaok z kolegami robili z jakimś typem?(piszę z jakimś, bo typa nie znam, nie oglądam i nie interesuję się)Całe te, bezpośrednio przyznaje się do jako takiego znęcania się nad Kononem i próbuję usprawiedliwiać swoje działanie, zachowaniem innych ludzi które miało miejsce w przeszłości.Dla mnie to kompletna kompromitacja, a @kowalewskiband; to Całe te, bo nikomu by aż tak dupa nie
bo co bo ty tak mówisz? xD całe te nie odpisuje bo jest na mazurach idioto. zresztą nawet jak go skończycie to co #!$%@? z tego xD (w ogóle sugerowanie że go jest w stanie taka #!$%@? i paru stulejów z wykopu skończyć)