Wpis z mikrobloga

@Norskee: Starsze osoby mają duży problem, wina wieku, z regulacją temperatury ciała. Tej kobiecie wydaje się na prawdę, że jest chłodno. Taki to na starość się pojawia "bug" organizmu ludzkiego.
  • Odpowiedz
@Kempes: mam nadzieję, że w tym kierunku wizerunkowym będzie szła policja, chciałbym, żeby nadszedł dzień, kiedy widząc policję nie miał z tyłu głowy "pszypaaau, czy nie robię żadnego wykroczenia? Co jeśli do czegoś się przyczepią" xD
  • Odpowiedz
@Kempes: Chciałbym zauważyć inną rzecz, Ci sami policjanci wykonując swoje obowiązki i stojąc pod sejmem są nazywani milicją i zomo, Ci sami policjanci kiedy użyją pałki wobec kogoś kto nie wykonuje poleceń są nazywani bandytami w mundurach, Ci sami policjanci kiedy wypisują mandat komuś kto popełnił wykroczenie są nazywani darmozjadami a ciągle są to ci sami ludzie wykonujący cały czas te same swoje obowiązki.
  • Odpowiedz
@Kezcliw: Złość ludzka przybiera różne formy. Trzeba też pamiętać, że czasem niestey zdażają się policjanci, kórzy przekraczają swoje uprawnienia. Ale tacy są ludzie... różni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ci sami policjanci wykonując swoje obowiązki i stojąc pod sejmem są nazywani milicją i zomo


@Kezcliw: Nie "wykonują swoich obowiązków", gdy puszczają gaz na nie stwarzajacych zagrożenia demonstrantów. (Tam była wtedy moja 76-letnia matka, do cholery!) Przeczytaj ustawę o policji.

Ci sami policjanci kiedy użyją pałki wobec kogoś kto nie wykonuje poleceń są nazywani bandytami w mundurach,


@Kezcliw: Prawidłowo. "Nie wykonywanie poleceń" nie jest powodem do pobicia. Bierny
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: typowa policja. Złapać jakiegoś nastolatka z 0.2g zioła, przeprowadzić babcie do domu a jak trzeba zająć się czymś konkretnym to ich nie ma.
No bo serio chcecie płacić na nich żeby zaprowadzali babcie do domu?
Jak sama nie daje rady to są domy starcow
  • Odpowiedz
@korporacion: #!$%@?ęty? Od tego jest Policja, złapać nastolatka z 0.2 zioła bo to przestępstwo i przeprowadzić babcie przez ulicę bo policja ma działać prewencyjnie i budować dobrą relacje ze społeczeństwem, kim jesteś żeby dyktować za co ma 38 milionów ludzi płacić?
  • Odpowiedz
@Andreth: Znawco prawa rozróżnij opór bierny od wyegzekwowania wymaganego prawem zachowania zgodnie z wydanym przez uprawnionego poleceniem, w tym drugim przypadku można używać pałki dowoli, co do fragmentu z Twoją matką, nikt jej tam nie kazał stać, nie jest też 3 letnim dzieckiem żeby nie wiedzieć że policja może użyć gazu wobec demonstrantów, nawet jeżeli stawiają bierny opór to można użyć gazu.
  • Odpowiedz
budować dobrą relacje ze społeczeństwem


@Kezcliw: tylko poki co to ni #!$%@? nie wychodzi. Nie wiem jak obecni mlodzi, ale ja juz grubo po 30 jak widze policja, od rszu wietrze klopoty.
I nie mowie tu o #!$%@? 120 w zabudowanym, nawet, zwykly patrol wywoluje we mnie dosc niefajne emocje.
I poza kilkoma notatkami w sluzbowyn notesie, nigdzie wiecej nigdy nie figurowalem.
Ale zarowno mandat za damski #!$%@? dostalem, dwa raz bylem na komendzie miejskiej bo sie panowie pomylili. Ze dwa razy w wieku nastu lat dostalem pala, bo chlopaki wpadli nie na
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: No to co Policja ma robić? Zamknąć się na komendzie i nie wychodzić bo niektórym się źle kojarzy? Ja #!$%@?, policjanci chcą ocieplić wizerunek, pomagają staruszkom to i tak źle i tak
  • Odpowiedz