Wpis z mikrobloga

@Kempes: dosłownie godzinkę temu widziałem na ul. Morskiej w Gdyni, jak 4 policjantów wysiadło z busa i popchnęło auto z drogi na pobocze ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście pierwsza myśl jak ich zobaczyłem - pewnie łapią rowerzystów albo innych drobnych bandytów XDDD na początku byłem zachwycony, ale po chwili zdałem sobie sprawę, że to w sumie normalne zachowanie i schowałem telefon do kieszeni i nie zrobiłem
  • Odpowiedz
@Kempes: Ja bym jednak wolał, aby zajmowali się policyjną pracą, a nie eskortowaniem randomowych staruszek, byle zleciała służba. Jutro też wybierze się na zakupy, też przydałaby się pomoc, ale to nie znaczy, że patrole powinny tak spędzać dni.
  • Odpowiedz
@Kempes: No tak, ale gdyby mieli pomagać w dojściu do domu każdemu staruszkowi, czy niepełnosprawnemu to musieliby zwiększyć kilkukrotnie swoją liczebność. Chociaż, gdyby służba miała polegać na tym, że przez cały dzień spacerujesz z czyjąś torbą to chętnych by nie brakowało. Poświęcili na to czas, ale nie rozwiązało to żadnego problemu.
  • Odpowiedz
Dlaczego policja musi nosić takie ciemne mundury podczas upałów? Dlaczego nie mają letnich mundurów w kolorze jasnego błękitu? Co za debil to tak zaprojektował?
  • Odpowiedz