Wpis z mikrobloga

@Slonx: Ja #!$%@?, nie można używać w ogóle skrótów myślowych, jak już tak bardzo się czepiasz słów to dowoli nie znaczy dowolnie, to są dwa różne słowa, w ustawie nie jest zapisane ile razy policjant może użyć pałki, ma ją użyć do momentu aż nie ustanie przyczyna użycia śpb.
  • Odpowiedz
@Norskee a co właściwie jest złego w jej ubiorze? Ma nakrycie głowy, żeby chronić się przed udarem słonecznym, krótką spódnicę (więc ma przewiew). Kontrowersyjny może być żakiet, ale starsze osoby tak są wychowane, że bez żakietu kobieta nie jest kompletnie ubrana. Zresztą wygląda na przewiewny i jeśli jest z naturalnych materiałów to jest jak najbardziej ok (na pustyni beduini nie chodzą goli tylko w dlugich przewiewnych ubraniach z naturalnych materiałów z
  • Odpowiedz
Oni obecnie protestują, dlatego robią takie coś... Mnie złapali parę dni temu na osiedlu i "pouczyli" - zwyczajnie nie wystawiają mandatów i tykają się takiej o to gównoroboty.
  • Odpowiedz
@sm0nster: Ja ostatnio podwiozłem. Przyjeżdżam pod dom klientki z kanapą a tam strasza pani siedzi na głazie. okazało się że trochę osłabła po obiedzie i przez upał. Kazałem jej wsiadać i podwiozłem z 700 metrów. Niestety jej pies nie zmieścił się i musiał biec za autem, ale dał radę.
  • Odpowiedz