Wpis z mikrobloga

Moja stara to fanatyk krzyżówek. Pół mieszkania #!$%@? jolkami i wirówkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś przejedzie się na długopisie leżącym na ziemi i trzeba szyć skórę w szpitalu od #!$%@? w wystające kanty szafek. W swoim 24 letnim życiu już z 20 razy miałem szytą mordę. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła kazała po chirurga dzwonić xD bo myślała ze znowu czoło #!$%@?.

Druga połowa mieszkania #!$%@? Światem Krzyżówek, Krzyżówkami z koroną, 500-tkami Panoramicznych, Krzyżówkami z Humorem xD Co tydzień matka robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie krzyżówkowe tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem ją into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach, ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla szaradzistów i kręci gównoburze z innymi szaradzistami o najlepsze wirówki itp. Jak jej zainstalowałem na telefonie SłowoManię to była tak podekscytowana, że z wrażenia #!$%@?ła telefon przez okno xD
I tutaj drogie mirki wtrące się ja: zrobiliśmy z chłopakami z zespołu nową gierkę krzyżówkową: SłowoMania xD Pobierzcie sobie w Google Play jak macie ochotę:

LINK

#pasta #copypasta #android #telefon #gry #googleplay #coolstory
  • 8
  • Odpowiedz