Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@WujaAndzej: smutna historia. Ale spoko, też kiedyś byłem przeciw religii przez lokalnego proboszcza. Na szczęście zrozumiałem że religia to nie klechy..
  • Odpowiedz
@robertx: Przeglądam wykop od paru miesięcy i właśnie teraz jakoś tak gwałtownie wzrosła ilość wpisów "ateistów", że aż postanowiłem założyć konto i podyskutować. Macie pewnie racje, to przez wakacje i gimbusów, których nie stać na wakacje i siedzą w domu cały dzień i gównowpisują XD
  • Odpowiedz
@DonPablito tak jak mówię - do szkalowania instytucji nic nie mam, ale za często zamienia się to w szkalowanie ludzi, jakiś wykopek wrzucał zresztą pic rel
Wydaje się że dla niektórych poza granicami pojmowania jest to, że katolik może też być normalnym, inteligentnym człowiekiem i wydaje im się, że wszyscy z którymi codziennie rozmawiają na ulicach, w pracy, w szkole to są ateiści xd
jatutylkonachwile1 - @DonPablito tak jak mówię - do szkalowania instytucji nic nie ma...

źródło: comment_iiVn5FOrVHjOtzXYyzpD5jnqJAw8zkgj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@enforcer: z tego tez powodu rozwazam usuniecie konta, bo ostatnio mirko zrobiło sie maksymalnie toksyczne, nieustanne wojenki religijne zamieniaja ten portal w ateistyczna propagandowa tube.
  • Odpowiedz
Wykopowi ateolo tacy wybitni intelektualiści, a w szanownym poważaniu mają wszelkie nauki społeczne i humanistyczne. Gdyby było inaczej, to wiedzieliby, że reperkusją tego zmasowanego ataku na katolików będzie jakiś zmasowany kontratak, na który myślę przyjdzie czekać nam z jeszcze góra 2-3 tygodnie. Efektem tego będzie to, że zamiast neutralnego wykopu, który mieli, będzie wykop.katoliban.pl. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz