Wpis z mikrobloga

@enforcer: Kolego uczciwie ci powiem bo też już mnie to nuży, nie wpierdzielajcie się w życie innych osób to nikt się was nie będzie czepiał. W tym momencie ludzie mają mnóstwo powodów żeby katolików wyśmiewać.

Mam nadzieję że to się w końcu unormuje i będziecie mogli wyznawać swoją religię w spokoju.
  • Odpowiedz
@enforcer: po prostu niektórzy tutaj mają uraz, może z dzieciństwa i czuja potrzebę robienia gnije nawet tym co mają mało z tym wspólnego wrzucając wszystkich do jednego wora
  • Odpowiedz
@enforcer: czy katolicy narzucają innym swój swiatopogląd? no moim zdaniem tak

mnie zawsze zmuszali albo szantażem albo ostracyzmem. mój największy uraz do religii powstał w chwili kiedy na pierwszych piątkach przed bierzmowaniem ksiądz wyczaił że stoję na schodach przed kościołem zamiast w środku i sprzedał mi lepe w twarz za to

ty też próbujesz manipulować trochę teraz, ofiary z nich robisz a to oprawcy

ale #!$%@? tam mi wszystko jedno
  • Odpowiedz
@DonPablito: w jaki sposób szary wykopek-katolik #!$%@? się w życie innych osób?
Sam wyśmiewam kościół jako instytucję jaką się (już dawno) stał, wysokie w nim "osobistości", takimi ludźmi jak Rydzyk wręcz gardzę, a dzisiejsze powiązania kościoła z panującą nam władzą hejtuję ile się da, ale jak ktoś mi osobiście wręcz lży, bo wierzę w Boga, to to jest żenada.
Tzn ja nie daję o to #!$%@? i ignoruję, ale chyba
  • Odpowiedz
@jatutylkonachwile1 szary wykopek katolik to spoko ziomek nic do niego nie mam i szanuje.

Festiwal który masz okazję oglądać to szkalowanie kościolu jako instytucji która #!$%@? się w życie osób nawet z nią nie związanych.
  • Odpowiedz