Wpis z mikrobloga

Polskie urzędy!
O 5:30 rano, przyszedłem pod starostwo, żeby zarejestrować samochód.
Jestem 5 w kolejce.
xD
#gownowpis
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vivadis: ale to przynoszą tablice już gotową z jakiejś puli? Czy ja wiem czy aż taka cywilizacja. Za bezpiecznie to się w Brukseli nie czułem. Coś za coś. Fajny był też motyw gdy chyba z pół roku nie mieli rządu. Stabilna europejska demokracja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Za bezpiecznie to się w Brukseli nie czułem.


@Tosca303: Jeden z tych co jak widzą ciapaka albo murzyna to walą po rajtach, ale do pisania w necie pierwsi? xD Nie polecam Ci w takim razie podróży po świecie bo już na wyjściu z lotniska się obsrasz.

Hehehe co z tego, że macie wygodne urzędy jak ja się bezpiecznie nie czułem btw. trwało to 1.5 roku
  • Odpowiedz
@Tosca303 rządu nie było prawie 2 lata, dokładnie 589 dni i uwierz mi wszystko działało jak należy.
Nie porównuj kilku #!$%@? w Brukseli do całego państwa. To tak jakbyś oceniał Polskę po odwiedzeniu Łódź Bałuty, Warszawskiego grochowa i szmulek i lubelskich Bronowic. No straszno w #!$%@? to wygląda.
Nie wiem czy z jakiejś puli czy nie, w Belgii nie ma podziału na regiony w tablicach. Pewnie #!$%@? na zapas i potem
  • Odpowiedz
Z potwierdzeniem idziesz do ubezpieczyciela i on oddaje Ci kasę z zapłaconej polisy wspolmiernie do wykorzystania.


@Vivadis: Super sprawa, szczególnie, że z tego co wiem to polisy są tam #!$%@? drogie jak i utrzymanie samochodu. Wiem, że nawet polskie fury trzeba w miarę szybko rejestrować bo mieszkańcy mogą zgłosić policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XpedobearX ja już nie pamiętam polskich cen. Za 1.8 benzynę hybrydowa płace prawiec1000 euro max ubezpieczenia. Wszystko wszystko. Tu progi są za moc silnika i jak dużo zanieczyszczeń w spalinach. To samo z podatkiem. I czasem za kilometry. Duża praca Ci co dużo jeżdżą. Polacy mają pół roku na przetejestrowanie. Potem są mandaty po 500 € . Sam kiedyś zgłosiłem 2 cwaniaków z jakiś krasnikow czy innych kozich wolek. Potem się
  • Odpowiedz
@p1etr4s: Ja starając się o paszport, przychodząc o 8:30 byłem 60 w kolejce, no kidding. NA stronie pisali, że wydają tylko 100 numerków ponoć, heh. Po ponad trzech godzinach mogłem złożyć wniosek.
Od metra Ukraińców. NIe rozumiem, dlaczego nie wydzielono dla obcokrajowców części stanowisk...
  • Odpowiedz