Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie, mam dylemat dotyczący #zwiazki. Zastanawiam się nad zerwaniem zaręczyn przez to, że moja #rozowypasek nie lubi zwierząt. Ale nie to, że po prostu za nimi nie przepada, tylko głośno wyraża swoją niechęć, czasem w wulgarny sposób. Potrafi uderzyć psa, bo jej przeszkadza czy kopnąć kota, który wszedł jej w drogę. Wcześniej tego nie widziałem, bo jakoś nie było to na tyle widoczne. Teraz zdarza się coraz częściej i zastanawiam się czy ktoś taki może być dobrym człowiekiem. Wydaje wam się, że takie radykalne kroki są tu uzasadnione? Czy rodzina i znajomi nie powiedzą, że jestem popieprzony i że szukam wymówek na siłę? Zrozummy się dobrze - poza tym wszystko jest ok, ale jej postępowanie nie daje mi spokoju. Po prostu boję się na co jeszcze ją stać.
#feels #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #patologiazewsi #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli ktoś nie ma RiGCZ-u... to go nie ma. Mądrym ludziom pewne rzeczy nie przychodzą do głowy.

Nk wklei cytat z Biblii o sprawach malych i wielkich.

A dla rodziny i znajomych... spróbuj znaleźć inny pretekst. Nie jesteś co prawda różowym, żeby mieć skilla w #!$%@? się do nieistotnych rzeczy, ale coś na pewno znajdziesz. XD
  • Odpowiedz
  • 20
Zwyrodnialec jakiś. Daj sobie z nią spokój. Teraz znęca się na zwierzętami, a po ślubie będzie się znęcać nas Tobą albo nad dziećmi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rodzina i znajomi mają spędzić z nią kawał życia, mieć dzieci, majątek i zobowiązania czy Ty? Oni mają być w życiu szczęśliwi czy Ty? Moim zdaniem to dziewczyna jest, delikatnie mówiąc, niebezpieczną jednostką. Ja bym się ewakuowała. Ktoś, kto nie lubi zwierząt, nie może być dobrym człowiekiem. Ktoś, kto dla zabawy się nad nimi w jakikolwiek sposób znęca musi być już naprawdę ostro posrany.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nigdy, ale to nigdy nie oceniaj zachowania człowieka po tym jak odnosi się w stosunku do równych sobie. Wymierne są tylko obserwacje jak postępuje w stosunku do słabszych, a jeśli zachorujesz lub stracisz pracę to będziesz właśnie taką słabszą jednostką.
  • Odpowiedz