Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, wszystkich mam 24 lata, i problemy psychiczne z którymi nie wiem jak sobie poradzic, czuje jakbym mial w sobie potezne napiecie, ktore niszczy mi kontakty z innymi ludzmi, i czyni kazde towarzystwo w ktorym przebywam spiete, i bardziej toksyczne, jestem ciezarem w pracy/dla rodziny/dla kolegow z czasow w ktorych jeszcze nie bylem #!$%@?, a z litosci sie ze mna trzymaja, mam codziennie powtarzajace sie ataki paniki, ktore sprawiaja ze moja depresja, staje sie dla mnie tak przerazajaca, jak dla innych przerazajaca jest pespektywa naglej smierci, czuje sie kompletnie sterroryzowany przez samego siebie i boje sie ze bede taki zawsze, a nie stac mnie na pomoc u psychologa, wie ktos z was jak leczyc ataki paniki? wiecie jak pozbyc sie tego poteznego napiecia, objawiajacego sie takze fizycznym sciskiem w brzuchu? Błagam pomocy.
#anonimowemirkowyznania #depresja #panika #borderline #psychologia #pomocy #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: można iść na terapię na NFZ. Trochę się czeka, ale to możliwe. Sama korzystam. Możesz też pójść do psychiatry, da Ci odpowiednie leki, skierowanie do psychologa. Jeśli obawiasz się jak będzie wyglądać takie spotkanie napisz wiadomość, spróbuję Ci pomóc i nieco to rozjaśnić :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Smutno się to czyta. Mam to samo. Mi nigdy żaden psychiatra nie pomógł. Byłam u kilku, robiłam trzykrotne podejście do leczenia. Jak było źle, tak jest. Trwa to już około 12 lat. Wiem, że nie chcesz czytać wypowiedzi takiej, jak moja, ale takie mam doświadczenie z leczeniem depresji, dwubiegunówki, bezsenności i ataków paniki.
  • Odpowiedz