Wpis z mikrobloga

PIĘCIOKROTNE ZMASAKROWANIE KORWINA-MIKKEGO

Liberały twierdzą, że zamiast Korwina został zaorany chochoł. Napiszę tak, żeby nie było wątpliwości, że zaorałem Mikiego.
1. Są dowody, że Hitler wiedział o Holokauście. "Dzisiaj chcę znowu być prorokiem: jeśli międzynarodowemu żydostwu uda się pogrążyć narody w następnej wojnie światowej, rezultatem nie będzie bolszewizacja ziemi, a tym samym zwycięstwo żydostwa, ale zniszczenie rasy żydowskiej w Europie!"
2. Wbrew wierzeniom Mikiego to właśnie państwo opiekuńcze pozwala, zwłaszcza biednym, kobietom zostać w domu z dziećmi.
3. Miki chce radykalnie obniżyć podatki, co sprawi, że państwo w zdecydowanej większości przestanie istnieć, co byłoby tragedią na miarę upadku ZSRR.
4. Tu nie trzeba nic dodawać. Bez państwowych emerytur starzy będą zdychać na ulicach.
5. Kodeks pracy jest olbrzymią pomocą dla szerokich mas pracujących, których pozycja negocjacyjna z kapitalistą jest słaba.
#korwin #jkm #libertarianizm #liberalizm #komunizm #ekonomia #gospodarka #historia #4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #heheszki #humorobrazkowy

RedRight - PIĘCIOKROTNE ZMASAKROWANIE KORWINA-MIKKEGO

Liberały twierdzą, że zamias...

źródło: comment_ZR9Ndug04Pl11gUd8EpxvUnLjD6nDv6C.jpg

Pobierz
  • 2
@RedRight: za pierwszym razem nie doczekał się jakiegoś odzewu po za faktem, że zostałeś nazwany komunistą XD (nie chce mi się szukać posta)

1) #!$%@? na to kładę gdyby nie wypowiadał się o hitlerze to może nie było by tak źle z nim.
2) Gdyby mąż był wstanie zarabiać na utrzymanie 3 lub 4 osobowej rodziny to było by lepiej niż zgłaszanie się po zasilki i wspieranie kombinatorstwa.
3) zmienić a
Po pierwsze, *Korwin Mikkego.
Po drugie, po kolei:

1. Odnośnik i informacje w nim zawarte, dotyczą negacji holokaustu i poruszają kwestię wiedzy o tymże zdarzeniu Adolfa Hitlera, ale jej nie potwierdzają. A to:

„Dzisiaj chcę znowu być prorokiem: jeśli międzynarodowemu żydostwu uda się pogrążyć narody w następnej wojnie światowej, rezultatem nie będzie bolszewizacja ziemi, a tym samym zwycięstwo żydostwa, ale zniszczenie rasy żydowskiej w Europie!”

nie dowodzi niczego. Oczywiście może być przesłanką