Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #mechanikasamochodowa #tuning #heheszki
Zezłomowałem niedawno samochód, motorownia 2.0, miał dołożoną turbawkę, wystrojony na gazie egt często było over 1000 stopni xD. Mówiłem panu który odbierał auto, że ten silnik to już śmietnik, głowica i tłoki mogą mieć nawet dziury powypalane. Właśnie pan JANUSZ-AUTOKASACJA wystawił ten silnik na allegro i co lepsze udziela na niego tygodniowej gwarancji rozruchowej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
@biskup2k: Tak, około 0,7 bara szło w serię, do tego gaziur, to był dość budżetowy projekt a wytrzymał prawie 3 lata niełatwej eskploatacji.
@deadboy: coś bym zrobił żeby tak się nie stało, ale zbytnio nie mam pojęcia co, mogę jedynie napisać takiego pstrzegawczego maila, że jak tego nie zdejmie to zrobię afere jakąś
@catsky
nic osobistego, ale jesteś idiotą.

do tego silnika masz dużo części zamiennych, a sam goły blok kosztuje ~1-1,5k.
za 2 tyg (max) pan Janusz opyli to razem z osprzętem za 4k, a ty będziesz (jeśli już tego nie robisz) rwać sobie włosy z głowy, dlatego że będziesz musiał dodatkowo #!$%@?ć żeby wyjechać na 4 dni 150km od miasta, zamiast mieć na nowego laptopa czy kolejne wakacje nad morzem śródziemnym
@xan-kreigor Blok silnika kosztuje nawet mniej, ale co to i dostępność części ma do rzeczy? Nie potrzebuje też wyjeżdzać 150km od miasta, nowego laptopa i wakacji nad morzem środziemnym.