Wpis z mikrobloga

@Armityle: Genetyka - tak... ale zdjęcia to trochę manipulacja - różnica wieku - raz. Koleś po naszym prawo #!$%@?ł FBW od małego, Pan po lewo cisnął masę i docinkę. Pan po lewo ma 165cm, a młody z 190cm (genetyka lub cuda natury) Poczekaj do 35-40stki jak pan po naszej prawej odkryję smak piwa, znudzi go poranna zaprawa. Przywali w masę i zaleje się jak mała dziewczynka po tygodniowym tourne po lodziarniach.
  • Odpowiedz
@Armityle: logika przegrywów:
1. Bądź przegrywem
2. Nic nie rób ze swoim życiem
3. Szukaj usprawiedliwienia w genetyce zamiast robić coś, na co ma się wpływ
4.???
5. Brak profitu - nadal jesteś przegrywem
  • Odpowiedz
@Armityle: Ten typo po prawej nie moglby tak wygaldac bez JAKICHKOLWIEK cwiczen, chyba nikt nie jest az tak naiwny? Nie mowie ze to jakis intense workout, ale pewnie jakies kalisteniczne cwiczenia podstawowe typu brzuszki, pompki, podciaganie + aktywny styl zycia i jakis sport rekreacyjnie od czasu do czasu
  • Odpowiedz
@slako: mhm... ja też takich miałem. Rano pompeczki, później 2 godziny w nogę, wieczorem brzuszki. Hantelki pod łóżkiem, rolmet-kólko na podłodze. Jak zgłębiałem temat - okazywało się, że koledzy ćwiczyli domatorsko - chodzenie na palcach po 60 minut, podciąganie na drążku lub czymkolwiek, pompki na krzesłach, dipy na fotelu od kompa ;) Na pytanie czy coś ćwiczą - nie, no co Ty? :D

! Byłem jednym z nich( ͡° ͜
  • Odpowiedz