Wpis z mikrobloga

kutfa 3cie podejscie do posta ale moze teraz sie uda :P
odnosnie ostatnich postow jakie to dpd jest zle
taka sytuacje mialem:
matka wymyslila remont-wywalenie starych mebli +kupno szafy
jako ze jestem w wiekszosci czasu na delegacjach szukalem sklepu ktory ma usluge wniesienia
obdzwonilem kilka - wszedzie grzeczne info ze nie wnosza (jak juz wniosa to sam dam rade poskrecac jak bede - nie jestem w stanie zagwarantowac ze bede jak beda mieli przywiezc)
znalazlem jakas "fabryke mebli" (dosc duze) i skrobnalem maila na ktorego dostalem odpowiedz ze "kurier wnosi do 4tego pietra"
trochu sie zdziwiliem bo wiem ze kurierzy zazwyczaj nie wnosza a czasem wrecz maja zakaz ale moze wysylaja swoim transportem albo maja jakas umowe z firma przewozowa - nie wnikalem
i co sie okazalo:
kurier zdziwiony ze ma wniesc na 2gie pietro i mowi ze zostawi na dole - na co matka pokazuje wydrukowanego maila
kurier widzi ze matka zostala wprowadzona w blad wqwiony na maxa ale wnosi paczki (przy czym zero hejtu na matke)
tutaj podziekowania dla pana kuriera
wlasnie bede smarowal maila do dpd zeby przyslali mi ichni regulamin i co tam maja zapisane bo jesli sie okaze ze maja ze kurierzy nie wnosza to znaczy ze owa "fabryka mebli" przyjanuszowala zeby sprzedac towar - postaram sie zeby jaknajwiecej osob sie dowiedzialo o jaka "fabryke mebli" chodzi (jakos inne sklepy zrezygnowaly ze sprzedania towaru jesli wiazaloby sie to z wprowadzeniem klienta w blad)
jesli natomiast (w co nie wierze) maja podpisana osobna umowe z dpd ktora mowi ze kurier wnosi to hejt na dpd jaknajbardziej uzasadniony
poki co mysle ze wina nie lezy po stronie dpd
#dpd #gowoburza #kurier
  • 4
@Davvid667: ok czyli moge przyjac ze tak macie w wewnetrznym regulaminie (poki co nie udalo mi sie skontaktowac z biurem obslugi-nie znalazlem jakiegos normalnego maila tylko "tematyczne" typu "ocen kuriera" "zamow kuriera" "zloz reklamacje" itp - wszedzie chce nr tel moje dane - a przy 1 wszym kontakcie nie zwyklem podawac :P)
szkoda ze nie ma jakiegos ogolnego maila
btw byly 3 paczki (w sumie 70 kg) najciezsza raczej nie byla