Wpis z mikrobloga

Jestem na diecie od 19 godzin i już mnie to wykańcza. Nie zdawałem sobie sprawy, że wszystko ma tyle kalorii. Nie wiem co mam jeść ( ͡° ʖ̯ ͡°). Macie jakieś przepisy na niskokaloryczne jedzonko, które jest w miarę sycące? Potrzebuje zrzucić 15kg (ze 100 na 85 przy 188.5 cm wzrostu)

#dieta #mirkokoksy
  • 20
@Pietrek9: Dzisiaj zjadłem już ~1400 kcal, około 1000 z jedzenia (dwie kanapki po jednej na śniadanie i drugie śniadanie, na obiad gołąbki) 400 niestety z picia zanim się zorientowałem, że 40kcal na 100ml to jednak dużo jak się pije ponad litr
@IntruderXXL: Ostatnio moje zapotrzebowanie kaloryczne to było około 2300kcal (z pewnych powodów przez ostatnie pół roku leżę w łóżku przez 20 godzin dziennie) Przytyłem po części dla tego, że rzuciłem jakiś czas temu palenie i głód nikotynowy rekompensowałem sobie jedzeniem.
@MeloPomelo: ja bym ci polecil wegle ograniczyc do 100-200g i zamieniac kcal ktore zostaly na tluszcze. Bedzie cie mniej ciagnac do jedzenia. Co do 1800kcal to oblicz sobie twoje dzienne spalanie (musisz uwzglednic wszystko, prace + dodatkowe treningi) odejmij 500kcal (jak bedziesz wszystko sumiennie liczyc), a 600kcal jak nie bedziesz bardzo dokladnie liczyc i przyjmij ze odjales 500kcal. Tutaj podstawy podstaw, ale bardzo przystepne -> http://physiqonomics.com/fat-loss/