Wpis z mikrobloga

@chrominancja:

To prawda, ze w wielu krajach można mandat wyłapać za taki ubiór poza plaża. Niemniej do mnie argument „bo to nieprzyzwoite” nie trafia. Kobieta nie jest w restauracji ani sklepie, tylko w okolicy plaży. Oburzenie jest irracjonalne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Witać, że #niebieskiepaski są zaślepione tym ze to ładna doopa, ale sam fakt że ktoś publicznie chodzi praktycznie z gołą dupą chowa się w cień.

@BananowyChleb: Jakbyś nie zauważyła, to Wykopki są ogólnie na bakier z zasadami ubierania się stosownie do okazji i miejsca. Wystarczy poczytać wpisy na #modameska.

A podwójne standardy, to i owszem - też norma. Jak Mirek to dobrze, jak Mirkowi to
  • Odpowiedz
@JulienSorel: to jest ponad 300 metrów od wejścia na molo. Po drodze takich bud z lodami jest z 10. Teren plaży oddziela nawet specjalna brama. Jak widzisz nikt tam nie chodzi roznegliżowanym prócz tej dwójki. Monciak jest reprezentacyjną ulicą Sopotu, a takie g---o się tam wylewa -_-
A teraz sobie wyobraź, że takie coś popyla po Warszawie jakby nigdy nic. No nie zdziwiłbyś się? I nie mów mi proszę, że
  • Odpowiedz
@Amarnita: Ja nie wiem, ile metrów jest do plaży, ale reszcie ludzi w kadrze jakoś udało się założyć coś na siebie. @chrominancja: W Warszawie na Żeraniu jest pętla autobusowa, gdzie kończy bieg autobus z Zegrza, tam pasażerowie wyglądają podobnie jak ta para na zdjęciu xD Pół godziny w autobusie i zmiana strefy biletowej nie wystarczają, żeby ogarnąć, że się nie jest na plaży.
  • Odpowiedz
@chrominancja:

O panu, który pokazał gołą dupę na filmiku z zamkniętym psem w samochodzie też powiesz, że oburzenie irracjonalne


Jak najbardziej. Tylko prawdziwy esteta doceni rubensowskie kształty polskich Januszy z sarmackim wąsem.
  • Odpowiedz
@chrominancja:

takie g---o się wylewa

Ty chyba nie jesteś normalna skoro w taki sposob wypowiadasz sie o ludziach.
Dlaczego mialo by to komus przeszkadzac w Warszawie, Krakowie czy Pcimiu Dolnym? Maja osloniete miejsca intymne? Mają. To niech sie ubieraja jak chcą. Patrz na siebie.
  • Odpowiedz
@dob3k spoko. W dupie miejmy normy społeczne. Ignorujmy, że są różne miejsca w których wypada lub nie wypada czegoś robić. Mozo jeszcze srajmy pod siebie? Nikomu to nie szkodzi, patrzec nie trzeba.
Nie wołaj mnie do takich głupot trollu. Jak nie umiesz żyć w społeczeństwie to wypad do Afryki do ludów plemiennych.
  • Odpowiedz
@chrominancja: Ty porownujesz sranie pod siebie do chodzenia w stroju kapielowym? xD
No to gratulacje. Polecam wyjazd do krajow muzulmanskich. Spodoba Ci sie, nawet na plaży wszyscy ubrani - zero zgorszenia.
A moze mnie wyslesz do kraju dzikusow na Floryde albo do Kaliforni gdzie wszyscy chodza w strojach kapielowych? xD Idz sie puknij w tą pustą banie dzbanie
  • Odpowiedz