Wpis z mikrobloga

I kolejny śmiertelny na DTŚ. Średnio jeden na miesiąc. Ten nawet nie dojechał do filarów wiaduktu, gdzie wszyscy wylatują. Prosty odcinek obok Biedronki, rozwalił nowe ekrany akustyczne (pewnie znowu będą je dwa miesiące remontować teraz). Ja nie wiem czy jest dalej sens psiosczyć, czy już lepiej zacząć popierać montaż tego radaru odcinkowego w tym rejonie..
#chorzow #katowice
  • 14
@Falquan: Obok biedronki, najwięcej się rozpierdziela o ten wiadukt ( w obie strony)
https://www.google.pl/maps/@50.2751494,18.9602362,3a,75y,122.31h,88.54t/data=!3m6!1e1!3m4!1sWTOOwpJuXadn25ks1K-Isg!2e0!7i13312!8i6656

W ogóle cały ten odcinek od stadionu Ruchu aż po wiadukt nad Bracką - nie ma tygodnia, żeby ktoś się tam nie rozpieprzył. Natomiast śmiertelne są zawsze w okolicach tego wiaduktu (rozbicia, spalenia itp.)
Sam byłem świadkiem, jak seicento zaczęło tańczyć już za tym odcinkiem i rozwalił się o barierki energochłonne. Za tym wiaduktem jest firma Mazak
@1zielony: jak znane, jak tam jeszcze o tej godzinie części zbierają. Pasażer zginął, kierowca przeżył. Pewnie od niego i z monitoringu będą dopiero wyciągać. Przeczytaj mój powyższy akapit - tam by musiała być jakaś marsjańska żyła wodna, żeby co chwilę ktoś "zasypiał".
@skalar_neonka: wiesz co, nie sądzę, że tam same szroty wylatują. Nie ma żadnej reguły. Jeszcze parę miesięcy temu wyleciało tam "raczej-nowe" Porsche, na niemieckich blachach. Gościu wtedy spłonął pod wiaduktem.