Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, szukanie mieszkania to absolutny rak. Chcę #!$%@? wynająć małe mieszkanie w Wawie/kawalerkę - do 1800-2000zł rzucę, #!$%@? tam, chcę pomieszkać absolutnie samemu, to trzeba się liczyć z kosztem komfortu. I #!$%@? same "przytulne" mieszkania po 25m2 za zawrotne 2300zł w EKSKLUZYWNEJ okolicy PKP Włochy, mając szczury za sąsiadów. Albo #!$%@? na Białołęce, oczywiście 30 MINUT DO CENTRUM - chyba #!$%@? helikopterem. A się nawinie jakaś fajna oferta na Ursynowie, sprawdzasz mapę, to się okazuje, że #!$%@? Ursynów aż do lotniska się rozciąga i to przy Okęciu na jakimś #!$%@? xD No nie wyczymie, jeszcze niedajboże nawinie się coś SENSOWNEGO, że wstępnie wygląda ok - dzwonisz do typeczka, okazuje się, że to jakaś lalunia odbiera i "Wolałabym wynająć kobiecie" - AHA BO MAM SIUSIAKA TO JUŻ JESTEM GORSZY? I raz mi się udało umówić z typem na oględziny, to typ na kilka godzin przed wizytą napisał, że jednak jest w Turcji i zapomniał, że ma wakacje xD

TRZYMAJCIE MNIE BO #!$%@?Ę.

Anyway, jak ktoś ma do wynajęcia kawalerkę/mieszkanie w #warszawa - przy metrze (byle nie na odcinku Ratusz Arsenał - Politechnika) to dajcie znać. 2000 zapłacę. Od października bym był zainteresowany.

#gorzkiezale #wynajem #mieszkania
  • 11
@MiesozernaBijeLudzi1 poszukaj na grupie na fb, jest kilka może tam będzie coś sensownego.
Sam tam znalazłem za 1400 + gaz i prąd kawalerkę wspólnie z dziewczyną, tuż przy przystanku esperanto, a do metra z 10-15 min piechota, ale zajezdnia i przystanek tramwajowy mega blisko.
Na Ursynowie będzie ciężko znaleźć, droga dzielnica, poszukaj na Woli może