Wpis z mikrobloga

@Avaxon nie ma w co grać czy jakiś inny powód?
@jaceks653 trochę racja, ale z drugiej strony nie ma nic ciekawego do pogrania na smartfonie, nie dość że jakość to jeszcze sterowanie wydaje mi się być dużo lepsze analogowe(dobrze mówię?) niż dotykowe.
smartfony ja zabiły


@jaceks653: nie, Sony ją zabiło. A konkretniej, zachodnie oddziały Sony. W Japoni Vita dalej mocno się trzyma, problemem było to, że połowa gier które tam wychodzi do nas nie trafia bo "różnice kulturowe", bo "ludzie tego nie kupio", bo "te gry są w sprzeczności z tym co my jako firma reprezentujemy". Do tego wysoka cena i awaryjność kart pamięci, #!$%@? firmware i brak podstawowych featurów (na przykład
@jaceks653: Ja mam 2 (jedna na aktualnym FW do ogrywania aktualnych tytułów, druga na 3.60 Henkaku do gier z PSP i emulatorów) i obie cały czas używam. No ale tak, ja nie mam uczulenia na chińszczyznę więc dla mnie biblioteka Vity jest trochę większa niż Uncharted / Killzone i indyki.
@Nizki: ostatnio jak sprawdzałem to na 3.68 trzeba było exploit "reaktywować" po każdym restarcie (czyli Henkaku tak, ale bez Enso). Taki układ jaki mam aktualnie (1 Vita na oficjalnym FW do normalnych Vitowych gier i druga do emulatorów i PSP) jest dla mnie okej.
Jeszcze mam zamiar rozglądnąć się za drugim Switchem, żeby jednego trzymać na aktualnym FW (normalne gry + multiplayer) a drugiego na CFW (homebrew + emulatory) :^)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kw4s: faktycznie mój błąd. Do 3.65 można Enso zainstalować. I u mnie też Vita trochę odkurzyła się ostatnio bo cały czas miałem soft na który nie dało się wgrać Henkaku.