Wpis z mikrobloga

Z takich sukcesów światopoglądowych to udało mi się nawrócić 7 osób, które wcześniej były ateistami. 5 z nich to dzisiaj katolicy, 2 pozostałe protestanci. Wszyscy natomiast stali się zdecydowanie pro-kościelni. Jeszcze rok temu trudno było ich spotkać w niedziele w kościele, byli twardymi lewakami, a dzisiaj na myśl o tym tylko sobie drwią. Uważam to za pewien sukces. Jeden z kumpli wpadł nawet w konflikt z rodziną, ale to tylko go umocniło w wierze, razem z różowym planuje brać ślub kościelny i nawet myślą żeby kiedyś chrzcić dzieciaki. Inny z kumpli z homoseksualisty zmienił się w człowieka, który nie ma wywalone na to, że ktoś żyje w grzechu i przestaje akceptować taki stan rzeczy. Wszyscy zaczęli dostrzegać zalety Kościoła i właściwie to rzadko omijają już msze, z wyjątkiem okoliczności czy wydarzeń poza kościołem, na których "być wypada". A tak to są teraz bardzo pochlebni wobec religii.

#bekazlewactwa #bekazateistow #katolicyzm #chrzescijanstwo #religia #ateizm #neuropa
R.....1 - Z takich sukcesów światopoglądowych to udało mi się nawrócić 7 osób, które ...

źródło: comment_X1ZWI8C9IlWIPxUcHHkuBC7lDaOmc9oA.jpg

Pobierz
  • 9