Wpis z mikrobloga

@stolichnaya może i atak personalny, ale taka prawda. Do tej roboty (w jakichkolwiek organach ścigania, nie tylko policji ale i SG czy ŻW) trzeba mieć twardą dupę i silny charakter. Potem idzie taka łajza na interwencję i pierwszy lepszy pieniacz jak zacznie wrzeszczeć to on nie wie co ma zrobić, a w sumie to lepiej dać se spokój bo jeszcze się pokaleczy, a za marną kasę się nie będzie narażał. I życie
@Dibhala: nie wiem dlaczego wyjeżdzasz do mnie z tym jp? Czy ja cos takiego napisałem? Natomiast co do jalmuzny.. nie jeden pracownik w kraju po 15 latach pracy chciałby taka jałmużnę. Jak słyszę o służbie i niebezpieczeństwie to wybucham gromkim śmiechem.
@gabra: ale gdzie, mój Ty marny detektywie, założyłaś, iż przyjąłem Ciebie za nadawcę tego kwitu? Nigdzie, w całej swojej wypowiedzi, nie zająknąłem się nawet na sekundę o takim przypuszczeniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@NukeOps: Odpowiadałam zbiorowo, ty akurat myliłeś się w tej kwestii: "Tacy dostają po dupie najmocniej, bardzo szybko się wypalają, wpadają w tryby by szybko zostać zmielonym i wyplutym."
On nie wypalił się "bardzo szybko" lecz doczekał się mundurowej emerytury.
Na przyszłość czytaj całość wypowiedzi, myliłeś się w tej drugiej części.
On nie wypalił się "bardzo szybko" lecz doczekał się mundurowej emerytury.


@gabra: ale mój Ty detektywie z Pinkretona, nawet nie było takiej informacji. Twoja jedyna aktywność poza oryginalnym tostem i pierwszym komentarzem o ekspertach to tyle, do czasu gdy wezwałaś kilku z nas, wyjaśniając co i jak. Dopiero wtedy raczyłaś nam przedstawić więcej informacji. Załapał się na piętnastkę i emerytura?
Nadal podtrzymuje to, co pisałem o maszynie, trybach, idealistach i rzeczywistości.