Wpis z mikrobloga

@5th: Spadaj od mojej atencji. :P I tak, pobiję twój rekord. Tzn. nie ja to zrobiłam, ale uczestniczyłam w tym. Kumpel wiózł mnie na egzamin na prawko. Nie przyjechały dwa autobusy, zostało mi dokładnie 13 minut, żeby zdążyć na wyznaczoną porę (13:45). Dojechaliśmy do Sieradza z Błaszek w 8 minut. 22 km. :P
@anonim1133: Odpowiednia pora i odpowiednio nierówny sufit plus do tego odpowiednie ułożenie świateł i byś dał radę. Mój "bolid" ma 15 s do 100 a jakoś sobie poradził wiec odpowiedniego auta nie potrzebujesz :).

@Krb89: Taki rekord to ja mam przy 4 km/h i to przy wracaniu samemu :D. No cóż lata licealne...

@batgirl: :O. Mi średnia wyszła 102 km/h i to przy 2/3 trasy na autostradzie miejskiej. Co
@batgirl: GTI? Ile on cisnął maksymalnie? Może za tydzień jak nie pojadę do Berlina wezmę auto od rodziców na imprezę i spróbuje ten rekord pobić :D.

Zapomniałem napisać, że nie masz R przy tagu a wiec nie jest to znak zastrzeżony i mogę sobie go dowolnie używać:P

@kamdz: Przeczytałem i niezła akcja. By ściągać ponad 2 h to trzeba mieć szczecie :D. Ja to robię tak, że głowę pochylam na
@5th: Wyświetlanie dużych liczb to pewnie pomyliło Ci się z 1.23456789e10, zgadłem? :D a to moje "6e8647cbbcab214dd070a4581f62378e" to liczba. Szesnastkowa. Wynik działania pewnej funkcji :] BTW, a tak sobie pomyślałem, że akurat "6e8647cbbcab214dd070a4581f62378e" to chyba jest jednak imię... Zatem mieszkam w UG9kIEdkYSYjMzI0O3NraWVt.
@Marmite: Dobrze ale pomimo, ze mam tablice to i tak nic nie potrafię odczytać bo nigdzie w HEX nie ma żądnego UG. Co więcej nawet w translatorze HEX po wpisaniu Twojej miejscowości wyskakuje "�Ð: ". No nic wesoła miejscowość ;) Imię też masz ciekawe n�G˼«!MÐp¤Xb7�

@kamdz: Praktyka czyni mistrza :)
@5th: Ha, bo to nie jest "zwyczajna" liczba szesnastkowa, to wynik działania pewnej funkcji :D imię znaczy się. Bo miejscowość to już zupełnie inna brocha. Ale łap mikroblogowego plusa, za próbę docieknięcia :) +