Wpis z mikrobloga

@Richard_Bachman: pani.. W trakcie studiów byłem w 4ech krajach za mniej niż 500zl/tydzień. Może mało hmm egzotycznie ale zawsze coś (Hiszpania, Włochy, Szwecja, Francja) . Tanie loty za parę złotych klepane pół roku wcześniej, na miejscu coach surfing i konserwy w bagażu podręcznym. Żadna filozofia
@Richard_Bachman: Pojawiło się mnóstwo komentarzy tutaj o tanim podróżowaniu, ale nie oszukujmy się. Na podstawie zdjęć, relacji, opisów bez problemu da się odróżnić czy ktoś zwiedza świat po kosztach i oszczędza na wszystkim, czy podróżuje na pełnym wypasie i nie liczy się z kasą. A tych drugich też jest sporo wśród studentów i świeżych absolwentów, na wykopie również ;).
@Richard_Bachman: po wakacjach zaczynam ostatni rok studiów, w poprzednim semestrze napisałem 3 artykuły naukowe oraz miałem wystąpienie na konferencji i różne tego typu akcje. W tym ostatnim roku jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to dostanę w ciągu 2 semestrów w sumie ok 30 tys z różnych stypendiów naukowych. Pozdrawiam.
@Richard_Bachman: od kiedy podróżowanie jest drogie? to jedno z najtańszych hobby, jeżeli ktoś uważa, że kluczowi w tej kwestii są bogaci rodzice to jest skończonym kretynem, za 1000 złotych przejechałem prawie całą Europę i Azję
A moze zarabiają podczas wakacji? Nie każdy liczy tylko na kasę od starych i podczas wakacji cześć czasu pracuje na wakacje.