Wpis z mikrobloga

Właśnie przebudowuje 3 rower:
Ostre koło <3 będzie ideał na miasto nawet tanio tą ramkę wyrwałem. Zawsze chciałem aventon'a i się nadarzyła fajna okazja to ja myk myk do wawy i za 1/3 ceny kupiem fajną ramkę z widelcem w karbonie ale z czasem go zmienię na jakiś ciaśniejszy. Jak narazie muszę kupić nowe lżejsze obręcze (myśle o alexrimsach 540) sztyce mostek i kierownice w karbonie i może jakaś fajna korbę
Jaaaaram się!
#ostrekolo #fixedgear #rower #szosa #pokazrower
Lordon - Właśnie przebudowuje 3 rower:
Ostre koło <3 będzie ideał na miasto nawet tan...

źródło: comment_QzIUcdhQzkIccX4UtAmInmMRoXU6k7y1.jpg

Pobierz
  • 21
@Qardius: szosę tez mam :p gianta defy 3 na mavicach Cosmic i niedługo na ultegrze a potem wchodzi spec venge 2014 ale dałem szosa bo tez torszke się zalicza :p a to będę miał na miasto :)
@kapiroszka: tu chodzi o to ze: po prostu jedziesz albo to ze jak zostawisz na mieście rower to nikt ci nic nie ukradnie z niego ani nic procz łańcucha sie nie zepsuje oto głownie chodzi ale to są rowery torowe w sumie stworzone na tor i są takie zawody nawet i oni ciagle pedałują ale ludzie przenieśli to na ulice Hah
@jordah: na Allegro taki gość kiedyś robił i sprzedawał "Bodzio" chyba albo"Bodziek" ciezkie dosyć ale zmieniam teraz te obręcze i zostawiam piasty tylko bo dobre są a obręcze są aluminiowe ale ciezkie (takie koła 550zl)
@Lordon: obręcze to swift arriv albo inny chinol, tylko mavic albo araya, jakiś podstawowy model

znajomy ma nawet na sprzedaż całe koła - novatec, mavic cxp21 za 350zl komplet