Wpis z mikrobloga

@arsoniasty: Jeśli pytasz serio, to internet mówi, że kije są uniwersalne, dla 80% społeczeństwa. Dzieci i niscy powinni mieć mniejsze, ale cóż. Jak chodzę na bilard to też tam są uniwersalne kije, i jakoś daję radę. :)

A jeśli robisz sobie jaja, to powiem, że męża mam. :)
  • Odpowiedz
@pussy_destoyer: Jak coś wygrywam, to głównie klucze do gier, raz wygrałam książkę, ale do mnie nie dotarła. :(
Wygrałam też ok.20 stron rozwinięcia liczby PI. xD
Dostałam też swojego kota i szczura zrobionego, nie wiem, z modeliny czy z czegoś.
Ale chyba nic takiego droższego się nie udało.
  • Odpowiedz
ghostball


@destructivedetroit: Wikipedia "Ghostball was the first multipartite virus discovered." xD
To nie pierwszy raz, kiedy wikipedia o czymś innym mówi. Ciekawe, czy to ona jest niedouczona, czy to gracze wymyślają nazwy od istniejących
  • Odpowiedz
@destructivedetroit: Nie cierpię grać w takie gry przez internet, ani w szachy, ani w bilard czy tam snookera. Zwłaszcza. Co innego trzymać kij w ręce, a co innego poruszyć myszką.

Póki nie poszłam na studia, byłam dobra z matmy i fizyki, jestem też na studiach mechanicznych. Może mam wyczucie...

Są muzycy, którzy nigdy nie chodzili do szkoły muzycznej, są ludzie autystyczni, czy inni geniusze, którzy raz usłyszą utwór i potrafią
  • Odpowiedz