Wpis z mikrobloga

Co niektóre różowe mają w głowie, że idą do kosmetyczki żeby przebić uszy 5 miesięcznym dzieciom? Przecież takie dziecko może sobie łatwo zrobić przez to krzywdę. Nie wiem, dziecko bez kolczyków będzie brzydkie czy chodzi o to żeby ludzie płeć rozpoznawali? xD czemu niebiescy tego nie powstrzymują #madki #bekazpodludzi
  • 59
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khraell: nie wiem, niebiescy często niezbyt się interesują tak małymi gówniakami z tego co mi się znajome z dziećmi <1lvl żalą ¯(ツ)

@Idesiku_Nago: może dlatego że to matka siedzi na macierzyńskim a małe dziecko to są zazwyczaj duże koszta to niebieski #!$%@? w robocie nadgodziny żeby zapewnić byt rodzinie ale co ja tam wiem, i jeszcze #!$%@? różowe się żalą i pretensje mają że się dzieckiem nie zajmuje
  • Odpowiedz
@kayleigh1507: Tak, niemowlak będzie wstanie odkręcić kolczyk i go połknąć. Uwielbiam takie madki xD
Jak smoczek upadnie na ziemie, to pewnie minimum 3 minuty we wrzątku, żeby dziecko przypadkiem nie umarło od brudu.
  • Odpowiedz
uwaga, już kiedyś pisałem ale powtórzę się: na Słowacji pielęgniarka przekłuje uszy 3 dniowemu noworodkowi na życzenie rodziców. Ot ciekawostka.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@i_net: no okej, to jest Twoja opinia, chociaż szczerze mówiąc nie wiem czy da sie o coś takiego pozwać swoją starą
@Lissa: no napisałam przecież ile miałam, zastanawiam się tylko kto popada w większą paranoję, madki czy osoby piszące cos takiego. Skrajność leży po obu stronach
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: miałam robione na roczek i żyje, ALE gdy poszłam na robienie drugiej pary dziurek, babka powiedziała mi że nie należy robić takich zabiegów dzieciom, bo ucho rośnie i po prostu z czasem dziurki stają się asymetryczne, dopiero ona to mi uświadomiła i niemiłosiernie irytuje mnie ten fakt XD tak dodaje, poza tym że oczywiście dziecko jak dorośnie wcale nie musi chodzić i lubić kolczyków tak jak moja siostra ale wytłumacz
  • Odpowiedz
Ostatnio dużo osób przestało wykonywać przekłucia dzieciom młodszym niż 7 a nawet 9 lat.
Ogolnie nie wiem jak można być na tyle nieodpowiedzialny żeby iść robić kolczyki pistoletem, zwłaszcza małemu dziecku i narażać je na jakąś chorobę po poprzednim kliencie. W dodatku u kosmetyczki która w większości wypadków ma zerowa wiedze w tkłucia, spieprzy przeklucia i zaleci płukanie woda utleniona i smarowanie tribiotic(iem? em? nie wiem jak to odmienic :/) xD
Ani
  • Odpowiedz