Wpis z mikrobloga

Co niektóre różowe mają w głowie, że idą do kosmetyczki żeby przebić uszy 5 miesięcznym dzieciom? Przecież takie dziecko może sobie łatwo zrobić przez to krzywdę. Nie wiem, dziecko bez kolczyków będzie brzydkie czy chodzi o to żeby ludzie płeć rozpoznawali? xD czemu niebiescy tego nie powstrzymują #madki #bekazpodludzi
  • 59
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: Najlepsze jest to, że większość madek nie jest świadoma, że robienie tego pistoletem rozrywa tkankę ucha a nie przebija. Zamiast mieć ładne dziecko, mają rozerwane
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
@Idesiku_Nago: ale wy macie ból dupy, mi mama szybko przebiła uszy i po pierwsze to zupełnie nic mi nie bylo, a przy okazji miałam z tego naprawdę dużo radochy. Ja rozumiem że madki czesto przesadzają z wieloma rzeczami ale czepianie się o kolczyki to jest juz totalne wysysanie problemów z #!$%@?
  • Odpowiedz
@Robaczywkasliwka: no to super zabawa byla i na pewno to pamietasz.
z dowodow anegdotycznych to moja siostra dlugi czas miala przebite tylko jedno ucho bo po tym pierwszym wpadla w panikę, ze boli.
A byla duzo starsza i z wlasnej woli
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago przebijanie uszu małym dzieciom kojarzy mi się z patolą. Dziwnym trafem wszystkie małe dzieci, które znałam i miały kolczyki juz jako kilkumiesięczne pochodziły z rodzin sebow i karyn. Mój mały różowy jak powie z chce kolczyki, to dam jej pieniądze i niech idzie do profesjonalisty. Ale będzie to jej wybór.
  • Odpowiedz