Wpis z mikrobloga

Jestem oburzony. Kolejny raz wydymalo mnie #tesco. Skonczyl mi sie zapas browaru wiec wzialem krate i puste zwrotne butelki na wymiane (butelka to dzis 50gr wiec zaczalem oddawac na wymiane) biore wie zestaw bo promocja na niektore tj. 4 x fortuna mirabelka 4x pilzner fortuna 4x fortuna niefiltrowane 4x cydr fortuna i 4 razy jakis ciechan rowniez zwrotne butelki. Wczesniej zostawilem puste butelki w punkcie obslugi bo pierw trzeba kupić pozniej zwracaja kase w BOK. no okej, mysle wszystkie zwrotne bo tak napisane na kazdej z nich. 20 ZA 20. IDE zeby oddali kase a tam zonk. Tylko na 6 nabita kaucja. #!$%@?. 6 na 20. Za tyle mi oddadza kase. Zaczalem tlumaczyc jak krowie na rowie ze jak byk napisane ze wszystkie zwrotne. Ni #!$%@?. To nie ona o tym decyduje. Ochroniarz sie wtraca ze kaucja wbita w cene piwa. No i #!$%@? ze wbita jak chce oddac i kase dostac bo już kiedyś za nia zaplacilem np w zabce. I komentarz ze moga wziac ale za darmo. Fajnie co? To ja sie pytam #!$%@? co mam z tymi butelkami robic skoro nikt jiz nie chce skupowac za 50gr jedynie na wymiane i to nie bardzo jak widać na przykładzie tesco. Jest tu jakis specjalista od butelek i ochrony srodowiska? #kiciochopyta #tesco #piwo
  • 9
@myszaster a i owszem. Kraft nie jest mi obcy, ale dobrym koncerniakiem nie pogardzę. Na przykład moim chyba ulubionym tanim piwerkiem jest Zatecky Svetly Lezak, wiadomo że do kraftu takie piwo nie ma startu ale da się wypić bez skrzywienia, a i nawet chmielu trochę tam sypnęli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@myszaster: Dlatego nie powinno być butelek zwrotnych, bo tylko więcej z tym #!$%@?. Tylko w żabce chyba nie ma problemu. Do Kauflandu, Tesco i Intermarche to mi się nawet nie chce wozić, bo chyba trzeba zawsze mieć paragon, a nawet z tym są jaja, bo czasem na butelce jest butelka zwrotna a na paragonie tego nie wyświetlą. Np. kupiłem 5 różnych piw, które niby są zwrotne, a na paragonie wyświetla tylko
No to jest wlasnie #!$%@?, ktos powinien sie tym zainteresować. Wczesniej skupowali butelki wszedzie teraz nie chca, co to za polityka ochrony srodowiska jak trzeba i tak #!$%@? w kosz zamiast oddac by ponownie wykorzystac