Wpis z mikrobloga

@pshemson: ja każdemu komu mogę to odradzam Fiaty, elektronika pada, wszystko się szybko psuje, klamki się urywają, szyby spadają. Nigdy Fiata pod żadnym pozorem. Wygląd Stilo oraz jego wyposażenie + jego cena przyciągają ludzi ale to są jedne z najgorszych samochodów świata.
@pshemson: no części są tanie bo jak 10 raz w ciągu roku wymieniasz siłownik szyby to gdyby te części były solidne tak jak w bmw, merc, vw, volvo, audi to zapłaciłbyś raz 500zł i do usranej śmierci by szyba trzymała a w stilo koszt to ok 70zł... klamki psują się z każdej strony np. od wew i od zew. elektryka to jest kosmos - odechce Ci się jazdy tym autem a
@pshemson: chociaż gdyby nie zależało Ci na wyglądzie i "nowoczesności" to ja osobiście polecam Merca C klase 2.2 D z wymienioną pompą paliwa (Bosh) - rocznik 94-96 Miałem go 3 lata, był to najlepszy samochód ever, zawsze mogłem na niego liczyć, klima w dwóch strefach, masaż na fotelach, pełna elektryka, tempomat, historia zapamiętania foteli, komputer, komfort jazdy jak w trzech stilo jednocześnie :) Koszt: 3k Auto robiło gre na mojej wsi
@pshemson: przez 3 lata użytkownia merca jedyne co do niego kupiłem to było choinka zapachowa, serio :D
Jeżeli chodzi o Mazde to masz do czynienia z MazdaDriverem więc pytaj o co chcesz. Jak bedziesz szukał 2.0D to sprawdzaj tylko czy nie leci olej z miski olejowej (lekko dymić będzie zawsze z wydechu na czarno bo te silniki tak mają). Druga rzecz w Mazdach to RUDA - jest wszechobecna i ciężko znaleźć
@pshemson szukaj z lat 01-02 to bedziesz mial climatronic, wielofunkcje kiero, tempo i odywarzarke cd bo tu jest zaslepka. Nie zaplacisz wiecej niz 6k. Mokre moze byc bo te auta serio jadla rdza i na mokrym nie widac roznic w kolorach ;)
no części są tanie bo jak 10 raz w ciągu roku wymieniasz siłownik szyby to gdyby te części były solidne tak jak w bmw, merc, vw, volvo, audi to zapłaciłbyś raz 500zł i do usranej śmierci by szyba trzymała a w stilo koszt to ok 70zł... klamki psują się z każdej strony np. od wew i od zew. elektryka to jest kosmos - odechce Ci się jazdy tym autem a po drugie.
te części były solidne tak jak w bmw, merc, vw, volvo, audi


@Sloneczko: i stawianie VW (szczególnie starych VW) jako wzoru solidności... nie, to już zakrawa naprawdę na coś co słyszę tylko na małych polskich wsiach jako dalej żyjący mit. Brakuje tylko dopisku że to klasa premium i budzi respekt wśród prostego ludu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Sloneczko:

Jakbyś miał jakieś pojęcie o samochodach, tobyś wiedział, że jest dokładnie odwrotnie. Np. przy w miarę przyzwoitym budżecie typu 20k w zasadzie nie ma lepszej propozycji niż Bravo. Większe auto to Alfa 159. Przy mniejszym budżecie Punto. Na miasto Panda. Itp.

A ty koniecznie chcesz kogoś #!$%@?ć w niemieckie truchło...