Wpis z mikrobloga

@AurenaZPolski: Przecież jedzenie z maka jest mocno średnie... Znajomi tak się jarali tym całym drwalem, ale też był bez szału dla mnie. Rozumiem jakiegoś faktycznie dobrego burgerka zjeść czy coś, ale mając do wyboru schabowy z ziemniaczkami niż to coś z maka to zdecydowanie schabowy
@AurenaZPolski Wiem, że to tylko heheszki, ale gdybym miał się odnieść do tego na poważnie, to myślę, że nie jest sprawiedliwe porównywanie McDonald's z domowym jedzeniem. McDonald's to fast food, więc chyba lepiej porównać go do innych fast food'ów, a żarcie domowe porównać z restauracjami, które serwują podobne jedzenie do domowego.
U mnie w kategorii fast food'ów McDonald's zazwyczaj wygrywa, bo bez względu w jakiej miejscowości zrobię zamówienie, to na 99% zawsze
@AurenaZPolski Będzie starsza to też będziesz wolała polski obiad. Ja wyrosłem z McDonald's mając aż 28 lat... Teraz wolę iść do baru mlecznego niż jeść sztuczny syf z maka czy z KFC. Albo chodzę do lokalnych burgerowni.
@AurenaZPolski: ale mnie #!$%@?ą te komentarze, że tylko kotlecik od babci kąpany w litrze kujawskiego jest pyszny nie ta chemia od makdonalda xD
o jak byłem mały to chciałem do maka, ale nie poszliśmy bo w domu kotlety z bułką, oo ale bym se dziś takiego kotleta z bułką zjadł bardziej jak maka xD