Wpis z mikrobloga

Witam Was wszystkich oguem bardzo serdecznie. Piszę do Was z takim zapytaniem, czy może wybiera się ktoś z Was na Wooda w Kostrzynie albo Festiwal Słowian i Wikingów w Wolinie? Bo u mnie sytuacja wygląda tak, że moja ekipa jednak nie da rady, a ja chciałbym pojechać na jedną z tych dwóch imprez. Może znalazłyby się jakieś Mirki oraz Mirabelki, które mają wolne miejsce w aucie oraz namiocie, a które z chęcią przyjęłyby dodatkową osobę do podróży? Pochodzę z okolic Limanowej, ale w razie czego mogę podjechać do takiego np. Krakowa. Oczywiście do kosztów za paliwo itp. się dołożę. Jeśli chodzi o mnie: niebieski pasek, lat 18, koneser filmów przyrodniczych/edukacyjnych tego typu oguem, gracz-hobbysta, metalhead, amator średniowiecza/słowiańszczyzny, czytnik i olkoholik. W kwestii omówienia szczegółów ważnych i mniej ważnych, zapraszam pod sekcję z komentarzami albo na konwersację prywatną. Dobrej nocki/ nocnej (dobrej) zmiany życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirko info: tej nocy już raczej na komentarze nie będę odpowiadał, bo mam sprawunki; zacznę od dnia jutrzejszego #muzyka #woodstock #wolin #podrozujzwykopem #podroze #pytanie #festiwale
  • 7
@budus2: Wszyscy dobrze wiemy, że ,,Tiger zawsze jest górą, a my dołem'', dlatego z Twoim zdaniem w nawiasie się zgodzę (nawet oddałem mu 2-wyrazowy hołd, lecz nie zauważyłeś), ale żeby twierdzić że jestem #!$%@?, bo oglądam Kajora i Nibembena, to trochę wywyższanie się, co jest #!$%@?, zważywszy że nigdzie nie powiedziałem, że oglądam tylko ich. Oba uniwersa są zajebiste i nie należy ich porównywać, bo są skrajnie różne i indywidualnie podchodzą
@budus2: a ja właśnie wtrącałem je dla wtajemniczonych (zawsze się wtedy robi cieplej na sercu i duszy), no i lubię przy okazji patrzeć jak ktoś nie ogarnia uniwersum ( ͡ ͜ʖ ͡) Fakt faktem, wygląda to głupio, ale wiesz... Jesteśmy na wypoku, to chyba jedno z niewielu miejsc, gdzie można rozmawiać w ten sposób. W realnym życiu do obcych tak nie mówię, bo wyszedłbym na #!$%@?