Wpis z mikrobloga

Festiwal żenady we wpisie kolegi @grubson234567. Wyskoczył z pretensjami, że zepsułem mu znalezisko moim komentarzem, gdzie piszę, że cytat w Wyborczej mija się z prawdą. W znalezisku Grubson próbuje dowieźć że mylę się, po czym zostaje wyjaśniony jednym filmem. Dodatkowo implikuje mi przynależność do jakiejś grupy... Tutaj zwrócę uwagę, że kiedyś dostałem niesłusznego bana za jakoby zmawianie się do podejmowania działań z bliżej nieokreślonymi osobami. Z tego bana moderacja szybko się wycofała.
Na koniec zachęca mirków do zgłaszania (mnie przyp. red.). Neuropa zwołuje się do zgłaszania? Ciekawe, ciekawe...

Pod jego wpisem wywiązała się dyskusja w której wyjaśniam, jak bardzo jest w błędzie.

#wykop #moderacjacontent #4konserwy #bekazneuropy #wykopseriousbusiness
L3stko - Festiwal żenady we wpisie kolegi @grubson234567. Wyskoczył z pretensjami, że...

źródło: comment_u7zsnkDTopFi33ajOqpNcTtEQd5dtx6q.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie jest chohołem, tylko ty jak zwykle nie rozumiesz jego koncepcji


@grubson234567: *chochołem

Ty nie rozumiesz, że czajniczek Russella, którym próbowałeś mnie nieudolnie "zagiąć" odnosi się do kwestii religijnych. Zresztą, odpowiadaj w tamtym wątku, o ile w ogóle masz jeszcze coś do powiedzenia.
  • Odpowiedz
Z litanii nicków którą wstawił kojarzę: @50HerbatGreya @Blaskun @4tek @moooka @lucer @Thorkill @ZielonkaCzerwonka @Saint ... no i jakoś nie mogę o nich powiedzieć złego zdania.


@FlaszGordon: No tak, to @ZielonkaCzerwonka i @mooka z automatu zakopują wszystkie znaleziska dotyczące PiS, a @Thorkill był wielokrotnie łapany na jawnym powtarzaniu kłamstw. Nic złego nie można powiedzieć ¯\_(ツ)_/¯

Tyle macie do powiedzenia na
  • Odpowiedz
wielokrotnie łapany na jawnym powtarzaniu kłamstw.


@wolodia: domniemanie myśli charakteryzuje bolszewików

P.S. ja tam widze jak trole z neuropa uporczywie kolportująfejk niusy, które na wykopie zostały juz obalone np ws MASAKROWANIA bojówki politycznej pod sejmem przez policje.
  • Odpowiedz
domniemanie myśli charakteryzuje bolszewików


@50HerbatGreya: https://www.wykop.pl/wpis/27401827/podziwiam-uzytkownika-thorkill-ktory-z-wielka-regu/#comment-97203909
A od tego czasu zebrało się kilka nowych przykładów.

Można narzekać na zwoływanie się do wykopywania poprzez listy czy oskarżać innych o polityczną propagandę, ale gdy jednocześnie toleruje się użytkowników działających wprost jak polityczne boty, to takie zarzuty świadczą jedynie o hipokryzji i narażają na ośmieszenie się.
  • Odpowiedz
@wolodia: Wypraszam sobie. Mam zasady.
1. Nie robię niczego czego by nie robiły neuropki (tylko na ogół na odwrót)

oko za oko, ząb za ząb, rękę za rękę, nogę za nogę

~ Biblia (Wj
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: Uściślij.


@wolodia: Nie bede wnikał w twoje wojny personalne sprzed roku, zwisa mi to. Oskarżasz kogoś o kłamstwo a równie dobrze mógł być przekonany o swojej słuszności. Czy miał racje, nie mam pojęcia i nie mam zamiaru wertować archiwaliów. Domniemujesz myśli czyli robisz to co robi się w ustrojach totalitarnych przy niszczeniu oponentów. Obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@50HerbatGreya: Powtórzę tylko tą część, która nie powinna budzić wątpliwości nawet moderatora bez zdolności wyczucia sarkazmu: Twoja obrona kłamstwa jako "przekonania o własnej słuszności" i atakowanie walki z kłamstwem jako "domniemanywania myśli w celu niszczenia oponenta" jest zwyczajnie groteskowa i - o ironio! - moralnie paskudna.

Co nie jest zaskakujące, gdyż w rzeczywistości mało kogo interesuje prawda, a pod tym względem nie ma znaczącej różnicy między lewicą a konserwatystami, choć
  • Odpowiedz
  • 0
@L3stko Ale wiesz, że dałeś link do filmu który nie jest jednoznaczny. W Anglii policja używa też pałek teleskopowych, które złożone w kaburze mogą być przypięte do pasa policjanta.
  • Odpowiedz