Wpis z mikrobloga

Festiwal żenady we wpisie kolegi @grubson234567. Wyskoczył z pretensjami, że zepsułem mu znalezisko moim komentarzem, gdzie piszę, że cytat w Wyborczej mija się z prawdą. W znalezisku Grubson próbuje dowieźć że mylę się, po czym zostaje wyjaśniony jednym filmem. Dodatkowo implikuje mi przynależność do jakiejś grupy... Tutaj zwrócę uwagę, że kiedyś dostałem niesłusznego bana za jakoby zmawianie się do podejmowania działań z bliżej nieokreślonymi osobami. Z tego bana moderacja szybko się wycofała.
Na koniec zachęca mirków do zgłaszania (mnie przyp. red.). Neuropa zwołuje się do zgłaszania? Ciekawe, ciekawe...

Pod jego wpisem wywiązała się dyskusja w której wyjaśniam, jak bardzo jest w błędzie.

#wykop #moderacjacontent #4konserwy #bekazneuropy #wykopseriousbusiness
L3stko - Festiwal żenady we wpisie kolegi @grubson234567. Wyskoczył z pretensjami, że...

źródło: comment_u7zsnkDTopFi33ajOqpNcTtEQd5dtx6q.jpg

Pobierz
  • 82
@L3stko: Z litanii nicków którą wstawił kojarzę: @50HerbatGreya @Blaskun @4tek @moooka @lucer @Thorkill @ZielonkaCzerwonka @Saint ... no i jakoś nie mogę o nich powiedzieć złego zdania.

Swoją drogą jak by sugerowana lista osób faktycznie należała do "konserw" to, żaden wysryw polityczny z neuropy nie wyszedł by z wykopaliska cały ale co poradzić na lewackie urojenia XD
@L3stko: Tak jest wołajcie się bo gówno wykapało xD Kisnę z was, bo widzę że jesteście tak zdesperowani że usuneliście mi nawet komentarz z treścią artykułu. Jak dobrze że w powiązanych jest alternatywne źródło xD
Swoją drogą jak by sugerowana lista osób faktycznie należała do "konserw" to, żaden wysryw polityczny z neuropy nie wyszedł by z wykopaliska cały ale co poradzić na lewackie urojenia XD


@FlaszGordon: oblężona twierdza i mierzenie wszystkich swoją miarą. Zwołują się codziennie na wykopy i zakopy i myślą, że inni teżtak robią. Tymczasem KOLEKTYWNE podejście to podejście komunistów czyli ich samych.
@L3stko: W tym że nikt się do niczego nie zwoływał. Nie ma żadnego @ z mojej strony ani mirkolist. Apelowałem o interwencję, wykazując TWOJĄ manipulację oraz @dabrosM. Każdy kto przeczyta wpis, z łatwością zauważy twoje kłamstwa.

Bardzo mi się podoba jak zapierałeś i zapierasz się przed udziałem w grupie bojówek politycznych, po czym zwołujesz ich czołowych przedstawicieli w ataku na moją aktywność XD Lepszej weryfikacji już nie mogłeś zrobić. Z