Wpis z mikrobloga

Festiwal żenady we wpisie kolegi @grubson234567. Wyskoczył z pretensjami, że zepsułem mu znalezisko moim komentarzem, gdzie piszę, że cytat w Wyborczej mija się z prawdą. W znalezisku Grubson próbuje dowieźć że mylę się, po czym zostaje wyjaśniony jednym filmem. Dodatkowo implikuje mi przynależność do jakiejś grupy... Tutaj zwrócę uwagę, że kiedyś dostałem niesłusznego bana za jakoby zmawianie się do podejmowania działań z bliżej nieokreślonymi osobami. Z tego bana moderacja szybko się wycofała.
Na koniec zachęca mirków do zgłaszania (mnie przyp. red.). Neuropa zwołuje się do zgłaszania? Ciekawe, ciekawe...

Pod jego wpisem wywiązała się dyskusja w której wyjaśniam, jak bardzo jest w błędzie.

#wykop #moderacjacontent #4konserwy #bekazneuropy #wykopseriousbusiness
L3stko - Festiwal żenady we wpisie kolegi @grubson234567. Wyskoczył z pretensjami, że...

źródło: comment_u7zsnkDTopFi33ajOqpNcTtEQd5dtx6q.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FlaszGordon: A przed dołączeniem niech @Dorrek skonsutuje się z listą wołań i publikowanych tam treści. W porównaniu z listami #neuropy większość ostatnich to ściek z aferami i wojnie z moderacją.

I oczywiście jako autor oryginalnego wpisu wyjaśniam: @Dorrek: nie zakwalifikowałem ciebie jako członka grupy #4konserwy. Wypisałem spod znaleziska "do sprawdzenia" te nicki, które mogły w wyniku kłamstw i manipulacji zakopać z nieprawidłowym
  • Odpowiedz
W tym że nikt się do niczego nie zwoływał. Nie ma żadnego @ z mojej strony ani mirkolist.


@grubson234567: aha czyli jak dodajesz wpis i wołasz obserwujących tag #neuropa gdzie piszesz piszesz "Zachęcam mireczków do zgłaszania" to nie zwołujesz się, jednocześnie implikujesz mi, że dodając swój komentarz o nieprawdziwym zdaniu w treści zmawiałem się z grupą bojówek politycznych do zakopywania. Srogie piguły Grubsonie.

Każdy kto przeczyta wpis, z łatwością zauważy twoje
  • Odpowiedz
Dalej wypierasz ze świadomości materiał filmowy, który ci wkleiłem? Mój komentarz był prawdziwy. Powtarzam. W Anglii wysyła się do akcji nieuzbrojonych policjantów.


@L3stko: Bo nie ma znaczenia z punktu widzenia logiki. Twoja teza brzmiała "Wyborcza kłamie, bo są inne nacje. Anglicy nie mają pałek i innych środków przymusu bezpośredniego do kontroli tłumu i jest dobrze", ja wykazałem do tego kwantyfikatora ogólnego, przypadek szczególny, przeczący ogólnej tezie, że jednak mają taką
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: dezercja intelektualna to zjawisko powszechne dla użytkowników spod pewnego tagu na N XD
Człowiek zakopie kilka znalezisk na miesiac i dowiaduje sie, że jest zakonspirowany w jakimś spisku xD
Srogie piguły.
  • Odpowiedz
@L3stko: Bo nie ma znaczenia z punktu widzenia logiki. Twoja teza brzmiała "Wyborcza kłamie, bo są inne nacje. Anglicy nie mają pałek i innych środków przymusu bezpośredniego do kontroli tłumu i jest dobrze"


@grubson234567: człowieku skomentowałem jedno zdanie z artykułu, w którym wskazałem informację nieprawdziwą. Czego nie rozumiesz? Dopisujesz sobie teraz teorię, żeby wybrnąć z tej kompromitującej sytuacji. A że Wyborcza kłamie wiadomo nie od dziś.

Pozatym istotą problemu jest twoja manipulacja przy
  • Odpowiedz
@saint: słusznie. Ja chyba też już powinienem odpuścić dyskusję o tym żenującym spektaklu. Czeka mnie ciężka noc, karmienie, płacz etc.
  • Odpowiedz
@L3stko: Zgłosiłem ten jego wpis za manipulację, ale moderacja na sto procent to oleje, mimo wszystko powtórzę jeszcze tutaj.

@Moderacja:
W tym wpisie, grubson234567 twierdzi, że zakopałem jako "informacja nieprawdziwa" - umieścił mój nick z takim powodem na liście. Moim zdaniem to sugeruje innym wykopowiczom, żeby zgłaszać mnie za zakopanie z fałszywych powodów i tym samym, większą ilością zgłoszeń wpływać na moderatora.
Skoro "pomylił się" co do mnie
  • Odpowiedz
człowieku skomentowałem jedno zdanie z artykułu, w którym wskazałem informację nieprawdziwą.


@L3stko: A następnie sugerowałeś iż to wyborcza podaje informacje nieprawdziwa jako całość znaleziska, a darosM zrobił z tego powiązane. O tej manipulacji pisałem wielokrotnie w dyskusji pod oboma wpisami. I męczy mnie powtarzanie się.
  • Odpowiedz
zakopujesz jako pierwszy, wołasz i odkopujesz z innym powodem, ot tajemnica. Zresztą to stały numer.


@grubson234567: To nie jest mój stały numer i nigdy tego znaleziska nie zakopałem jako informacja nieprawdziwa, można sprawdzić, że zakopałem to 8 godzin temu a ty swój żałosny wpis dodałeś 3 godziny temu. To co teraz piszesz tylko potwierdza celowość twojej manipulacji.
  • Odpowiedz