Wpis z mikrobloga

Festiwal żenady we wpisie kolegi @grubson234567. Wyskoczył z pretensjami, że zepsułem mu znalezisko moim komentarzem, gdzie piszę, że cytat w Wyborczej mija się z prawdą. W znalezisku Grubson próbuje dowieźć że mylę się, po czym zostaje wyjaśniony jednym filmem. Dodatkowo implikuje mi przynależność do jakiejś grupy... Tutaj zwrócę uwagę, że kiedyś dostałem niesłusznego bana za jakoby zmawianie się do podejmowania działań z bliżej nieokreślonymi osobami. Z tego bana moderacja szybko się wycofała.
Na koniec zachęca mirków do zgłaszania (mnie przyp. red.). Neuropa zwołuje się do zgłaszania? Ciekawe, ciekawe...

Pod jego wpisem wywiązała się dyskusja w której wyjaśniam, jak bardzo jest w błędzie.

#wykop #moderacjacontent #4konserwy #bekazneuropy #wykopseriousbusiness
L3stko - Festiwal żenady we wpisie kolegi @grubson234567. Wyskoczył z pretensjami, że...

źródło: comment_u7zsnkDTopFi33ajOqpNcTtEQd5dtx6q.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moooka: A dodałem go 14 godzin temu i patrzyłem co się dzieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To że ogarnąłem grubszą akcję z waszej strony po całym dniu 11 godzin później to inna sprawa, zaś data zawsze zapisuje ostatni zrobiony zakop, nie pierwszy.
  • Odpowiedz
A następnie sugerowałeś iż to wyborcza podaje informacje nieprawdziwa jako całość znaleziska


@grubson234567: nie kłam. Nie napisałem że wyborcza podaje informacje nieprawdziwą jako całość znaleziska. Przeczytaj jeszcze raz tamte komentarze i odszczekaj te kłamstwo w moim kierunku.

a darosM zrobił z tego powiązane


A gno mnie obchodzi co zrobił darosM. Nie znam typa i nie odpowiadam za jego działania. Nie znajdziesz nic na mnie, nie klnę, nie mam multikont,
  • Odpowiedz
nie należę do żadnych grup, nie jestem wołany pod żadnym tagiem

@L3stko: Tylko wołam członków tejże grupy gdy znalezisko nagle zaczyna wypływać i trzeba działać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na profilu b--ń boże nie jesteś pod żadnym tagiem, co pokazuje Pic rel.

dawno temu dostałem ostrzeżenie a niedawno jednego niesłusznego i cofniętego bana

Jak wszyscy, np. @MagnaPomerania położyły rzekomo nie jego manipulacje a dziewczyna xD, jeśli to cie pocieszy to mój banan za elfika też
grubson234567 - > nie należę do żadnych grup, nie jestem wołany pod żadnym tagiem
@L...

źródło: comment_NjrVKC0iyPJPLoRMQNr7wGMVk5IQaplB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jak to się dzieje, że moje zgłoszenia wiszą godzinami a te od neuropy rozpatrywane są w trybie ekspresowym? Kogo trzeba tu znać?

@L3stko: No kurna przecież już po raz 4 wskazujemy @Xianist - a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak bez heheszek - robisz spam bzdurne zgłoszenia, to nie dziw się że mają "mocy" na liście priorytetów. Pisała o tym już kiedyś o tym systemie
  • Odpowiedz
dezercja intelektualna to zjawisko powszechne dla użytkowników spod pewnego tagu na N


@50HerbatGreya: grubson to sztandardowy przykład tego zjawiska
https://www.wykop.pl/link/4425533/comment/56786119/#comment-56786119

@grubson234567: Minęło 6 dni od twojej ostatniej odpowiedzi w wyżej linkowanym wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyżby czajniczek okazał się tylko urojeniem, chochołem, którym chciałeś mnie za nic obić ku połechtaniu swojej niezdrowej neuropejskiej uciechy?
  • Odpowiedz