Wpis z mikrobloga

Ma tu ktoś konto oszczędnościowe premium na 2,5% w ING? Moje bonusowe oprocentowanie kończy się 09.08.2018 i teraz pytanie, kiedy liczą nowe środki? I tak po zakończeniu tej promocji przelewam hajs do Millenium i mam tam 2,7% na 3 miesiące, ale ciekawi mnie czy to działa tak samo jak w Millenium.

Promocja kończy się dajmy na to 7 lipca. Balans konta sprawdzają 5 albo 6 lipca i 8 lipca rusza nowa promocja na nowe środki.

Także na początku lipca przelewamy hajsik na inne konto i wpłacamy go w dniu rozpoczęcia nowej promocji na "nowe środki" i mamy oprocentowanie 2,7% przez cały rok, w końcu to nowe środki ;) Co daje mi np. 300zł/msc, mało ale zawsze coś. Albo raz robię oszczędnościówkę w ING raz w Millenium.

#banki #bankowosc #pieniadze #oszczedzanie #lokata #rachunkowosc #kiciochpyta #oszczedzajzwykopem #ing #millenium
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackDave Saldo początkowe do Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus zawsze badamy na dzień wskazany w regulaminie promocji. Pamiętaj, że do spełnienia warunku promocji, który pozwoli Ci na uzyskanie oprocentowania bonusowego musisz na jej ostatni dzień mieć wyższe łączne saldo oszczędności niż wynosiło saldo początkowe. Jeżeli nie spełnisz tego warunku to wypłacimy Ci podstawowe oprocentowanie czyli 0,7% w skali roku.
  • Odpowiedz
który pozwoli Ci na uzyskanie oprocentowania bonusowego musisz na jej ostatni dzień mieć wyższe łączne saldo oszczędności niż wynosiło saldo początkowe. Jeżeli nie spełnisz tego warunku to wypłacimy Ci podstawowe oprocentowanie czyli 0,7% w skali roku.


@ING_Bank_Slaski: a o tym nie wiedziałem, dziękuje bardzo za informację:)
  • Odpowiedz
@BlackDave: @FHA96: W ING działa to trochę inaczej. Otwierane OKO Bonus jest automatycznie zamykane po okresie promocji. Następnie jeżeli pojawia się nowa promocja to ponownie trzeba otworzyć OKO Bonus i spełnić warunki nowych środków. Tylko że tutaj nowe środki to przeważnie takie których co najmniej miesiąc albo i więcej nie było w banku - obecna promocja jest od 19.07 a nowe środki liczone są w stosunku do dnia
  • Odpowiedz