Wpis z mikrobloga

Ja pieprzę, ludzkość 2/10.

Ukrop, +25 stopni na na zewnątrz. Stoję z zakupami w kolejce do kasy, przede mną dwie osoby: młoda dziewczyna, która już płaci i stara baba tuż przede mną. Nagle słyszę takie oto donośne słowa z ust kobiety przede mną: ojej, ale pani ma tę rękę OBRZYDLIWĄ, niech pani to zakrywa bo nie można patrzeć. Automatycznie fokusuję wzrok na ramię tej dziewczyny i widzę wygojone, wyblakłe już oparzenie, które ciągnie jej się przez praktycznie całą górną kończynę. No po prostu mnie zamurowało. Dziewczyna z oparzeniem szybko zapłaciła i zmieszana odeszła, a ja jak już wskoczyłam to mówię do tej baby, że obrzydliwe to było jej zachowanie. Co m.in. od niej usłyszałam?


(°°

#logikarozowychpaskow #gorzkiezale #oswiadczenie
  • 142
  • Odpowiedz
@Millhaven moja fryzjerka ma łuszczycę. Opowiadała że kiedyś czekając w kolejce do kasy stanęło za nią małżeństwo. Chwilę stoją i Grażyna do Janusza na cały głos:
- o fuj chodź do innej kolejki bo tu jakiś HIV stoi.

Niektórzy mają zero taktu i wstydu, ale czego się spodziewać po najniższych warstwach społecznych dla których charakterystyczny jest brak kultury.
  • Odpowiedz
@Millhaven: Ej, mam deja vu.
Ponad 20 lat temu byłem w podobnej sytuacji. Ktoś się #!$%@?ł do blizny na twarzy ślicznej dziewczyny, która przyszła na piwo na osiedlu ze znajomymi znajomych. Powiedziałem jej żeby sie nie przejmowała, bo z ta blizną też jest śliczna. I jesteśmy razem nadal ;p
Wiem że brzmi jak pasta, ale to jest serio
  • Odpowiedz
@nama: Ja na studiach imałam się wszelkich prac dorywczych, pracowałam m.in. w sieciówkach. Nie zapomnę nigdy sytuacji gdy dziecku rozlał się w sklepie sok i naturalnie zaczęłam go wycierać. Dziecko pyta mamy: a ta pani za mnie to zrobi? Mama dwa kroki ode mnie: tak, pani się nie uczyła i sprząta. Dlatego trzeba się uczyć. ( ͡º ͜ʖ͡º) Dzbany są wszędzie i upodlą Cię bez względu
  • Odpowiedz
@Millhaven: Mi się kiedyś taka franca wepchała w kolejkę do kasy i szybko podrzuciła swój produkt do skasowania. Z wnuczkiem była. Opier!@#$liłem ją na czym świat stoi, bo przecież w kolejce obowiązuje kolejność, a ta na to: Niech pan nie będzie taki zasadniczy!
  • Odpowiedz
Już myślałem, że o tatuaż chodzi, wtedy stara prukwa miałaby absolutnie rację. Ale w tym wypadku to dobrze zrobiłaś a starej szmaciurze i tak już nic nie pomoże.
  • Odpowiedz
stare baby są bezkrytyczne dla siebie, a krytyczne dla innych, bo wiedzą, że niebawem umrą więc co im zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) a że innym jeszcze zdążą krwi napsuć to tylko na plus, bo zyskują atencję, tylko w ten sposób mogą w tym wieku
  • Odpowiedz