Wpis z mikrobloga

Ja pieprzę, ludzkość 2/10.

Ukrop, +25 stopni na na zewnątrz. Stoję z zakupami w kolejce do kasy, przede mną dwie osoby: młoda dziewczyna, która już płaci i stara baba tuż przede mną. Nagle słyszę takie oto donośne słowa z ust kobiety przede mną: ojej, ale pani ma tę rękę OBRZYDLIWĄ, niech pani to zakrywa bo nie można patrzeć. Automatycznie fokusuję wzrok na ramię tej dziewczyny i widzę wygojone, wyblakłe już oparzenie, które ciągnie jej się przez praktycznie całą górną kończynę. No po prostu mnie zamurowało. Dziewczyna z oparzeniem szybko zapłaciła i zmieszana odeszła, a ja jak już wskoczyłam to mówię do tej baby, że obrzydliwe to było jej zachowanie. Co m.in. od niej usłyszałam?


(°°

#logikarozowychpaskow #gorzkiezale #oswiadczenie
  • 142
@Millhaven: Spoko, jak dziś byłem w sklepie to przed mną jakiś grubszy koleś stał sobie w bezrękawniku w kolejce. Jak podniósł rękę do góry i się okazało że w okolicach pachy pod ramieniem ma nie jedną, nie dwie ale #!$%@? ze sto brodawek to serio myślałem że pierwszy raz od dawna zwymiotuję :/
@peralta: Ten trzask pekajacej dupy by bylo slychac w 10 okolicznych biedronkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ewentualnie cos w stylu'
Mloda moze liczyc na przeszczep skóry, Stare z mózgiem już tak łatwo nie będzie mieć '( ͡° ͜ʖ ͡°)