Wpis z mikrobloga

Ja pieprzę, ludzkość 2/10.

Ukrop, +25 stopni na na zewnątrz. Stoję z zakupami w kolejce do kasy, przede mną dwie osoby: młoda dziewczyna, która już płaci i stara baba tuż przede mną. Nagle słyszę takie oto donośne słowa z ust kobiety przede mną: ojej, ale pani ma tę rękę OBRZYDLIWĄ, niech pani to zakrywa bo nie można patrzeć. Automatycznie fokusuję wzrok na ramię tej dziewczyny i widzę wygojone, wyblakłe już oparzenie, które ciągnie jej się przez praktycznie całą górną kończynę. No po prostu mnie zamurowało. Dziewczyna z oparzeniem szybko zapłaciła i zmieszana odeszła, a ja jak już wskoczyłam to mówię do tej baby, że obrzydliwe to było jej zachowanie. Co m.in. od niej usłyszałam?


(°°

#logikarozowychpaskow #gorzkiezale #oswiadczenie
  • 142
  • Odpowiedz
@Millhaven: aż sama się zagotowałam... Czasami żałuję, że rodzice nauczyli mnie szacunku do starszych, serio. I tak szkoda tej młodej laski, niewiadomo jak sobie radzi z takimi idiotami echh
  • Odpowiedz
@KrizzzPL: I jedyne prawilne podejście! :) W Twoim przypadku domyślam się, ze spotykasz pewną kategorię ludzi, którzy potrafią z marszu, zalać lawiną pytań typu: ooooo a co Ty tam masz, ojej a skąd to, ojojojoj itd. Szkoda jedynie, ze tego typu ludzi dziwią zazwyczaj tylko takie rzeczy i ich wścibskość oscyluje w tym obrębie. Niech lepiej zadadzą sobie inne pytania typu czy czeka nas niebawem IV Wojna Światowa, jak szybko zasiedlimy
  • Odpowiedz