Wpis z mikrobloga

Cuckoracja #!$%@?ła mój poprzedni wpis, więc ponawiam. Nie mieliście podstaw do jego #!$%@?, bo jej morda była zakryta. Nie moja wina, że godzicie się na bycie betabankomatami i seks jak pancia pozwoli, gdy tymczasem Chad rucha gdy mu się zachce.

#przegryw #tinder #tfwnogf #seks #zwiazki #podrywajzwykopem #rozwojosobistyznormikami #psychologia #psychiatria #divyzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mirekszukazony
p.....0 - Cuckoracja #!$%@?ła mój poprzedni wpis, więc ponawiam. Nie mieliście podsta...

źródło: comment_JPpoPYb51pHsAEKGtRUppx14ixDjyEQl.jpg

Pobierz
  • 356
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wiosennaburza przecież on nie odmawia kobietom prawa do seksu, tylko piętnuje te, które nie przyznają się, że chodzi o seks, ale ciągną rozmowę z totalnym narcystycznym burakiem, tylko dlatego, że jest przystojny. Ach, ale przecież ona chciała książki oglądać... serio nie widzisz tutaj nic nienormalnego? I jego baity udowadniają to, co mają udowadniać, tylko dla konkretnych przypadków, choć OP pewnie by chciał, żeby były uniwersalną prawdą.


@ossadagowah: co udowadniają?
  • Odpowiedz
@przegryw90
Dżizas, twierdzenie, że laski lecą tylko na wygląd i wzrost xDDDDDDD
Jak to jest możliwe, że niektórzy ludzie serio żyją w takim przekonaniu, zresztą, co ja tam będę mówił, przecież szukasz lasek na Tinderze XDD
  • Odpowiedz
@przegryw90: xDDDDDDDDD
Zdradziła nie jedna i co? I żyję dalej. Szmaty są i będą, ale istnieją też porządne kobiety.
Przypominam, nie płaczę w piwnicy od 5 lat i betabankomatem też nie jestem, bo to za mnie kobiety chcą płacić, mimo, że to nie przystoi gentelmanowi.
  • Odpowiedz
@przegryw90
Co ty za głupoty #!$%@?. Możesz mieć mordę jak aktor a być mega zjebem - żadna nie będzie chciała związać się na poważnie.
Kiedy wy zrozumiecie, że kobiety kręcą inteligentni, odpowiedzialni, pewni siebie, zadbani faceci, a nie debile z ryjem 12/10 xD
  • Odpowiedz