Wpis z mikrobloga

Dysproporcja w dostępie do seksu wśród grupy wiekowej 18-25 jest niemal zatrważająca. Podczas gdy jedni dostają go niemal codziennie, mogą realizować swoje fantazje (to dotyczy głównie różowych), inni mogą jedynie ze smutkiem oglądać na ulicy kobiety, które nawet nie zwrócą na nich uwagi. Dlatego uważam, że redystrybucja dóbr seksualnych jest konieczna, by społeczeństwo miało równy dostęp do sfery seksualnej.
#przegryw #stulejacontent #socjalizmstulejarny #tfwnogf
  • 36
  • Odpowiedz
@Anoncio: Przecież jest sprawiedliwie. Ci którzy mają coś do zaoferowania ruchają, Ci którzy są #!$%@? fapią w piwnicy.
Prosta zależność kapitalizmu: coś za coś.
  • Odpowiedz
@fishery: Mylisz się. To kobiety decydują kto będzie mógł uprawiać seks i mają na to całkowity monopol. Mężczyźni z problemami, ze słabymi genami, lub po prostu biedni nie mają możliwości realizowania się w tej sferze. Co ciekawe, kobieta z problemami, bez pieniędzy i nawet słabymi genami ma możliwość uprawiania seksu.
  • Odpowiedz
@fishery: co tam normiku? Nadal płaczesz, że nie znalazłeś przegrywa na swoją żyłę złota i teraz się wyżywasz na całej społeczności przegrywów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ark00: Nie. Nabijam się z was bezinteresownie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jesteście moim osobistym zoo skrzyżowanym z kabaretem. Nigdzie indziej w necie nie znajdę takiej dawki humoru jak na tym tagu.
  • Odpowiedz
@Fajnypan: Socjalizm stulejarny opiera się na trzech filarach:
1.Redystrybucji dóbr seksualnych- osoby, które mają więcej seksu oddają go tym, którzy mają go mniej
2.kolektywizacji kobiet- odebranie im ich chłopakom, a następnie upaństwowienie i przyznanie przegrywom
3. Programie Roksa +
Zapewni to sprawiedliwą dystrybucję dóbr seksualnych i zlikwiduje problem frustracji seksualnej wśród młodych(i starszych) mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Ark00: Oczywiście że mam. Obecnie hmm od początku tego roku jestem na "emeryturze". Po co pracować jak można sobie odpoczywać ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fishery: ano, tylko złapać jakiegoś przegrywa, rzucić mu jakieś ochłapy i niech ogarnia twój interes a ty leż i przeglądaj vifon.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°) nice try
  • Odpowiedz
@Ark00: Jesteś głupi, nawet nie potrafiłeś przeczytać ze zrozumieniem krótkiego wpisu (Nic nowego u przegrywów). Wróć do tamtego wpisu, przeczytaj powoli, pomyśl.

Tak więc wybrany przegryw dostaje możliwość zorganizowania i prowadzenia takiego biznesu.Przez miesiąc ja wykładam kasę , daję swoje doświadczenie, wiedzę i pomoc.Po miesiącu przegryw już sam powinien móc finansować interes, zaś po pół roku obyć si ę bez mojej pomocy.
Przy obecnej koniunkturze w wynajmach ciężko będzie
  • Odpowiedz
@fishery: błędnie zakładasz że czytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ignorancja moim drugim imieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czepiam się bo wykazujesz lekko nerwową postawę gdy piszesz, że nikt się nie zgłosił ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak w komentarzu powyżej ;)
  • Odpowiedz
@Ark00: Nerwicę ? Po raz kolejny zakrzywienie postrzegania rzeczywistości weedle przegrywa. Czym ja mam się denerwować ? Tobą ? Dla mnie jesteś małpką na sznurku która śmiesznie podskakuje jak się ją patykiem dotknie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tłumaczyłem Ci zresztą powyżej jak odbierm cały ten tag (pewnie też błędnie zakładam że prrzeczytałeś)
  • Odpowiedz
@fishery: odbierasz go tak samo jak ja tylko ja lubię śmiać się z drugiej strony, normików znaczy ;)
A to, że się przede mną tłumaczysz, nawet wklejasz i pogrubiasz specjalnie dla mnie wybrane fragmenty twojego wpisu oraz mnie obrażasz już coś znaczy ;)

Z fartem mordko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz