Wpis z mikrobloga

Nie polecam książek na ten temat, bo te, które przejrzałem nie są na tyle obiektywne, wiarygodne lub wystarczająco szczegółowo opisujące, całkowicie ujmujące temat, żebym je polecił. Własne obserwacje i analizy prasy (różnych tytułów/serwisów dla utrzymania złotego środka informacji), publicznie obwieszczanych działań organów politycznych i sytuacji-wpływów przeszłości są bardzo dobre i uczące, czasami nawet lepiej i bardziej niż książki.


@swiatowid98: Czyli czekaj: polecasz @ZaplutyKarzelReakcji książki, ale nie polecisz mu żadnej
  • Odpowiedz
@XpedobearX:
a drugie udowadniasz, że nic nie przeczytałeś i mędrkujesz na temat książek
Konstrukcja zdania nie wystarczy? Cytat: Nie polecam książek na ten temat, bo te, które przejrzałem (...) Zaiste, jak napisałem, że przejrzałem, a inaczej - przeczytałem, to z pewnością znaczy, że żadnej nie przeczytałem. Kurde, czy każdy, z kim się nie zgadzacie musi być kretynem, niedoinformowanym analfabetą?

czyli nie polecisz mu żadnej (...) i lepiej samemu obserwować (...) i na tej podstawie cokolwiek sądzić oraz pouczać innych
NIE. Cytat: (...) są bardzo dobre i uczące, czasami nawet lepiej i bardziej niż książki. Na tym, prawdę mówiąc, głównie bazuję w interpretacji ostatnich lat historii. Nie polecam tego głośno, bo każdemu odpowiada inny sposób przyswajania wiedzy
  • Odpowiedz
@swiatowid98: Chodzi o to, że odpowiadasz ogólnikami i takimi ogólnikami każdy może twierdzić czego nie zrobił bo nie przytoczyłeś mu choćby jednego tytułu w jakikolwiek sposób go oceniając, a co jest np. popularne czy przez innych uważane za "must read". Dlatego takich ekwilibrystów słownych olewam bo zamiast udowodnić jakąkolwiek swoją znajomość, tańczą w wypowiedziach, aby nie pogrążyć się brakami. Coś jak poprawnie polityczna wypowiedź celebrytów i polityków, aby odpowiedzieć na
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: No opowiedz mi o tych sukcesach Unii Europejskiej xDDDDD Demografia najgorsza na świecie, rozwój gospodarczy najgorszy na świecie xDDDDDDDD Rozpieprzanie kasy na zielonych, pseudonauke, akcje afirmacyjne? OHO PIERWSI, GREAT SUCCESS, UNIA POTĘGA xDDDDDD
  • Odpowiedz
@RogerThat101: rozwój najgorszy na świecie?

Już na tym etapie wiem, ze nie ma sensu z tobą rozmawiac, bo nie masz podstawowej wiedzy, nie weryfikujesz żadnych informacji a wiedzę czerpiesz z jakichś gownianych blogaskow z internetu.

Byłbyś w szoku gdybys dowiedział się ile kasy wydał Xî jinping na ekologię i ile przepisów zaczerpnął od UE. Swoją droga nawet zasady praworządności opierał tez na tych unijnych.

Nie pozdrawiam skrajnego ignoranta.
  • Odpowiedz
Byłbyś w szoku gdybys dowiedział się ile kasy wydał Xî jinping na ekologię i ile przepisów zaczerpnął od UE. Swoją droga nawet zasady praworządności opierał tez na tych unijnych.


@ZaplutyKarzelReakcji: Chce być w szoku, zaszokuj mnie. Opowiedz o tych zasadach praworządności w kraju, w którym są aresztowania osób krytycznych wobec rządów, sędziowie są mianowani przez władze, stosowane są tortury, wyroki są motywowane politycznie, występują prześladowania chrześcijan xDD

rozwój najgorszy na
  • Odpowiedz
@RogerThat101: o tym jak Xî jinping rozumie rule of law pisano. Już wiele. Jemu chodzi tylko o biznes i ściągnięcie inwestorów. Dla nich zasady gry maja być jasne.

Nie mam teraz czasu wyszukiwać dla ciebie informacji. Możesz zrobić to sam. The Foreign Affairs o tym dużo pisało. Pozdrawiam
  • Odpowiedz