Wpis z mikrobloga

Siema co sądzicie o lap[topie lenovo flex 2 z:
intel core i7-410U
8 ramu
grafika Nividia geforce gt 820M 2gb
matryca dotykowa 15,6 FULL HD
z systemem win 10 Home

Laptop kosztuje 2,2k pln. Jak myślicie jak nie potrzebuje laptopa do gier, tylko filmy/seriale. Z nudów czasem odpale jakąś starsza gierke typu darkest dungeon. Za tą cene spoko oferta czy szukalibyście czego innego?
#komputery #laptopy #lenovo #informatyka #pytanie
  • 19
@X-BITpl: Czemu sądzisz, że ten laptop co wysłałeś nadawałby się bardziej? Ja się tak nie znam na tym. a za tą cenę wszystkie lapki mi się wydają prawie identyczne.
@vrohn: Nie mówię, że będzie nadawał się bardziej, ale w tej cenie jest dobrą alternatywą. 320 ma lepsza wydajność, mniej się grzeje, znowu Flex 2 ma lepsze kąty widzenia, większą jasność matrycy (błyszczącej) i ekran dotykowy.
Do filmów moim zdaniem lepsza byłaby matryca matowa, ale rozpisałem Ci mniej więcej który w czym jest lepszy od drugiego.

Jakbyś miał pytania to śmiało
@X-BITpl ten laptop chce na wyjazdy/ praca. Który byłby lepszy, żeby pograć w wolnym czasie poza domem w te starsze gierki typu darkest dungeon/poły bridge. Nie piszę o wielo godzinnym graniu, tylko na zabicie czasu np w pociągu.
@vrohn: Jeśli będziesz grał na baterii to dłużej pograsz na 320, ale przy przeglądaniu internetu i innych mało wymagających czynnościach dłużej pociągnie Flex 2
@X-BITpl o baterie się nie martwię. Bardziej chodziło mi na którym laptopie będą chodzić gry plynniej. Chyba, że praktycznie nie odczuje różnicy?