Wpis z mikrobloga

Umyty, pachnacy, ubrany w najladniejsza koszule, a i tak siedze w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj odpuszczam silownie, bo bylem 3 dni z rzedu i ledwo co sie ruszam. O 12 zamierzam pojsc sie opalac do ogrodka, a na 22 do pracy. Ehh, zajebiste zycie
#przegryw #tfwnogf #samotnosc ##!$%@? #pokazmorde #ladnypan i troche #mikrokoksy
Pobierz bdj3bacza_2k - Umyty, pachnacy, ubrany w najladniejsza koszule, a i tak siedze w domu...
źródło: comment_k3mImlDK6NjI8cuLWk0VvIi0Ok3ggw4U.jpg
  • 65
@bd_j3bac_za_2k: wiesz co, przedtem żałowałam ciebie, tak jak chyba większość mirków chciałam ci może coś pomóc, doradzić, odwiedziłam jednak w końcu twoje konto, zobaczyłam wpisy jakie dodajesz i zmieniłam o tobie zdanie o 180 stopni. W jakiejkolwiek dziedzinie przegrywasz - dobrze ci tak. Pod #pokazmorde użytkowniczki Oseghe która wcale nie prosiła o ocenę ranisz ją stwierdzeniem ''taka 4/10 max''. Narzekasz, że cytuję ''szare myszki też się #!$%@?ą'', jednocześnie wyrażasz chęć jednorazowego
@destrodd: Dlaczego miałabym nie rozumieć czyjejś ciężkiej sytuacji będąc kobietą? Nie uważam żeby moje życie jak dotąd było pasmem sukcesów na większości płaszczyzn i nic nie ma do tego płeć. A równania przyczynowo-skutkowego miał ciężko w życiu -> kolektywizuje i szufladkuje 50% ludzkości to już w ogóle nie rozumiem. Dobra, odkładam moje czepialstwo i poprawność na bok i domyślam się, że chodzi ci o to, że miał przykre doświadczenia w relacjach
@CzaryMarek: I co, też poznali je nie rozmawiając z nimi na zwykłe tematy, tylko obrażając na portalu społecznościowym (w jego przypadku Tinder)? Są ludzie którzy źle traktują również swoje matki, synów, długa relacja to bardziej skomplikowana rzecz, a on wyjeżdża z tym na starcie. Zresztą musisz mówić o jakimś bardzo przykrym środowisku, nie wyobrażam sobie żeby którakolwiek z moich koleżanek podjęła relację z człowiekiem który pisze o kobiecie z amputowaną piersią,
@nutsheell: Często tak jest, może w bardziej patologicznych środowiskach, ale w tych lepszych też, naprawdę wierzysz, że jak jakiś przystojniaczek by się zakręcił koło twojej koleżanki i był trochę bardziej chamski, to by go odrzuciła i wybrała spędzenie reszty życia z miłym i kulturalnym frajerem? Na jakim świecie ty żyjesz?
Tak napiszesz, że przecież nie musi, bo są fajni fac.. bla bla bla.
Nie ma tylu przystojnych, męskich, miłych, inteligentnych i