Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski może wy mi wytłumaczycie, drodzy koledzy co w głowie ma płeć męska bo dostaję już świra
im bardziej potrzebuję swojego faceta obok tym bardziej on się ode mnie odsuwa, kiedy daję mu czas i przestrzeń to on do mnie nie wraca a kiedy próbuję z nim o tym porozmawiać to jest tak, że narzekam i go obwiniam i on się obraża i odsuwa jeszcze dalej... zaczynam już odchodzić od zmysłów
wczoraj był na imprezie sam, wrócił nawalony i spytał czy jestem obrażona po czym mówił, że dzisiaj mi to wynagrodzi i pójdziemy na jedzenie, które najbardziej lubię
dzisiaj po południu stwierdził, że go boli głowa i żebym szła sama... poszłam, #!$%@? ale przynajmniej sobie smacznie pojadłam tyle, że ku*wa mieliśmy iść razem...
teraz cały tydzień praca aż do weekendu gdzie nawet sobie nie robię nadziei, że spędzimy go fajnie razem
w środę idę z kolegą na wódkę i mam go daleko
po raz kolejny chce się spakować i uciec od niego jak najdalej (tym razem ja ucieknę, a co) tyle, że głupie serce by mi chyba pękło z tęsknoty
pomóżcie, to ze mną jest coś nie tak, jestem jakimś bluszczem czy on już mnie nie kocha i nie wiem tylko po co mydli mi oczy? :(

#zwiazki ...
  • 29
@JessieJot: Ech, widać, że zielonka. Uprzedzam tylko odpowiedzi, które standardowo pojawiają się pod tego typu postami. Nie, nie jestem wcale przekonana o tym, że cię zdradza. Ale sama stwierdziłaś, że tylko on zna prawdę, więc inni faceci też ci nie powiedzą, co twój chłopak ma na myśli. Możemy tylko gdybać, czy to z nim jest coś nie tak, czy to ty go za bardzo osaczyłaś, bo nie znamy ciebie, jego ani
@LeVentLeCri: a nie pomyślałaś, że mogę korzystać z wykopu od wielu lat, ale co jakiś czas zakładać nowe konto, aby nie być kojarzoną przez pryzmat starych wypowiedzi?

inni faceci mogą mi bardziej pomóc niż ty pisząca zdanie typu "piróg na boku" co jest naprawdę bardzo, ale to bardzo złośliwe (i w ogóle się nie dziwię, że taką opinię napisała kobieta) i mocno niedojrzałe przy okazji...
ponieważ znają schematy swojego zachowania i
@JessieJot jeśli robił takie akcje już wcześniej to sory, ale obstawiam romans na boku albo znudzenie materiałem. Jeśli od niedawna zaczął to sugeruje poważną rozmowę. Nikt oprócz Ciebie nie zna całej sytuacji więc może cos ukrywasz albo czegoś nie napisałaś. Oczywiście możliwości tego że to Tobie odwala też nie wykluczam.
@JessieJot

po raz kolejny chce się spakować i uciec od niego jak najdalej


A jak to wyglądało wcześniej? Wracałaś z podkulonym ogonem, czy on przychodził z przeprosinami? Na razie to wygląda, że jest z tobą, bo tak mu wygodnie (pieróg pod ręką lepszy niż sama ręka). Nie stara się, bo czuje, że nie musi.