Wpis z mikrobloga

@miszczu90: A to nie można pomyśleć i kupić mięsa w czwartek? Dlaczego rzeźnicy mają pracować w piątek? Oni też mają rodziny! Typowe lewackie myślenie! Piątek powinien być spędzany na jedzeniu ryb z rodziną!
  • Odpowiedz
@Nattana: Wystarczy dowalić podatek 100%. Partia zabierze wszystkie pieniądze i rozda 2000+ na dzieci. Dorosłym mięso i tak nie jest potrzebne, a dzieci muszą je jeść żeby rosnąć by Polska mogła wstać z kolan. Jedyna sposób na zjedzenie sobie stejka to zrobienie sobie Brajana. Dzietność #!$%@? w kosmos, sprytne. Widzę że kolega też jest prawdziwym Polakiem
  • Odpowiedz
  • 12
@Lysy_i_slepy XD nie ma co się śmiać... Kiedy byłem na pielgrzymce szkolnej do Częstochowy w licbazie i chciałem kupić jakiegoś hotdoga to babka w budce oświadczyła, że dzisiaj mi nie sprzeda bo jest piątek xd #!$%@? teraz mi się to przypomniało
  • Odpowiedz
Przecież można jeść mięso w piątek...


@Arean9: Uwierz, że są ludzie, którzy twierdzą, że Bóg się gniewa kiedy oni jedzą w piątek mięso. Co więcej potrafią pobić innych, którzy uważają, że tak nie jest.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Arean9: Nie można, w poniedziałek* też nie będzie wolno.

@peteQ: A co ona myśli że w parówce jest jakieś mięso?

*Jeśli dobrze pamiętam to partia komunistyczna ustanowiła poniedziałek dniem bezmięsnym.
A jako że pomalutku kroczek za kroczkiem zbliżamy się do legendarnego i ukochanego PRL to może i to będzie.
  • Odpowiedz
@Lysy_i_slepy: Jeżeli tyczy się to katolickich obrządków to w piątki mięso mogą spożywać normalnie osoby starsze, które jak wiadomo są sporym procentem wyborców 'Partii'. Wnioski każdy wyciągnie sam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lysy_i_slepy: Właśnie mnie to zawsze zastanawiało, że niektórzy deklarowali się, że w piątki moęsa nie tykają, a ryby wpier*alali aż im sie uszy trzęsły ( ͡° ʖ̯ ͡°). No ale wiadomo, że ryba to owoc (tak jak owoce morza-stąd nazwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz