Wpis z mikrobloga

Są ludzie, którzy cenią sobie minimalizm. Jak wnętrze wykonane jest z dobrych materiałów i wszystko jest wygodne, to nie widzę żadnego problemu. Dla mnie wnętrze jest bardzo ładne wizualnie (nie mam pojęcia jak jakościowo, bo nie dotykałem).
Są też ludzie, którzy lubią przepych i jarają się przesadzonymi bajerami. Dla nich są inne samochody.
#!$%@? mam na Muska i jego Tesle, żeby nie było :)
  • Odpowiedz
@grim_fandango: da się coś z kierownicy zmienić czy tylko klikanie na tablecie?
A tak ogólnie środek tragedia. Minie kilka lat i jak się inne koncerny wejdą mocniej w elektryki to się Tesla posra.

Już widać coś jest na rzeczy bo akcje Tesli zaczynają dołować gdy cały sektor technologiczny idzie w kosmos ...
  • Odpowiedz
@grim_fandango: I te głosy, że "pjenkny minimalizm"


Jak znowu na Wykopie pojawi się jakieś znalezisko o szpitalnym żarciu, to będę pisał, że to minimalistyczne danie i talerz wypełniony po brzegi żarciem to dają w PRL-owskich stołówkach, a w drogich knajpach daje się właśnie takie małe porcje. Bo chodzi o smak, a nie o to, żeby się #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@vargemp: Analogowa wskazówka XD żeby wiedzieć ile jadę XDD Muzykę to można sobie zgrać i tyle nawet to lepsze bo nie przestanie lecieć jak internet wywali...kurde auto podłączone do internetu to wywołuje u mnie lekkie ciarki na plecach...
  • Odpowiedz
@grim_fandango: Jestem fanem Muska, kibicuję mu. Ale to wnętrze wygląda paskudnie. Pomijam już tutaj te obrzydliwe plastiki - kto miał kontakt z amerykańskimi samochodami wie o co chodzi. Ale tutaj serio brakuje fizycznych prędkościomierzy i choć kilku fizycznych przycisków, by mieć możliwość sterowania najważniejszymi funkcjami bez patrzenia na ten okropny tablet. To co mamy tutaj to zwykłe bezguście. Ale oczywiście jak ktoś się nie zgadza z psychofanami Muska to jest
  • Odpowiedz
@rydzo: @NailS88: No jak inni producenci samochodow sie wezma za elektryki to sie Tesla posra ale ze smiechu.
Obecny przyklad z zycia, w Norwegii Hundai Ioniq zebral dobre recenzje, w tej chwili jak podaje producent kolejka oczekiwania jest na 2 lata xD wszystko przez niedostatek akumulatorow.
Giganci typu Mercedes czy VW dopiero podpisuja umowy na budwy fabryk aku xD
Wy chyba pojecia nie macie ile "giganci" musza nadrobic,
  • Odpowiedz
@Bokrug: Przyciski są na kierownicy. Twoja lista "problemów" to stękanie; materiały są według posiadaczy bardzo dobre i doskonale spasowane, prędkościomierz jest doskonale widoczny (i nawet nie trzeba odrywać wzroku od drogi jak w przypadku patrzenia "przez" kierownicę).

Ale oczywiście jak ktoś się nie zgadza z psychofanami Muska to jest z automatu zaszufladkowany jako "Janusz ze szkopskiego wagenu"

Zależy czy wipisuje bzdury i jest na "nie bo nie".
  • Odpowiedz